Autor Wątek: Pod opieką psychiatry  (Przeczytany 4996 razy)

• Użytkownik
  • Reputacja: +26
  • Miejsce pobytu:
Odp: Pod opieką psychiatry
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2019, 13:13:47 »
0
Witam w 2019 roku.

Z racji, że nie pracuje już w rękodziele mam troszkę więcej czasu wszystko sobie zaplanować i przemyśleć wiele spraw. Zakończyłem pracę już definitywnie bo nie ma finansów na zapłatę za moją pracę więc w tym roku zacząłem szukać pracy w całkowicie innej branży, branży produkcyjnej czyli jako zwykły robol, ale do czasu. Zależy mi na tym by się gdzieś załapać w miejsce gdzie będę szczęśliwy i będę mógł sobie spokojnie pracować, nie zależy mi na wysokim wynagrodzeniu tylko na spokoju ducha.

Ogólnie to ja nie wiem co chcę robić, myślę nad tym cały czas ale brak pomysłu na karierę zawodową. Jedno jest pewne, marzę i pragnę by się uczyć, rozwijać i stawać się naprawdę życiowo obytym gościem ale nie wiem od czego zacząć i do czego chciałbym konkretnie dążyć i co osiągnąć. Bo w tym momencie nie ma nawet żadnego punktu zaczepienia. Wysyłam cv, chodzę na rozmowy ale w żadnej z firm nie widziałem dla siebie miejsca jak i szans.

Ale to nie koniec złych wiadomości... Byłem zmuszony wrócić do domu... Tyle spoko, że się dogaduje z nimi i jest wszystko ok. Gorsza kwestia to taka, że nie mogę się tu zasiedzieć i odrazu po znalezieniu pracy, przepracowaniu miesiąca wynajmuję kawalerkę z moją dziewczyną.

Biznes rękodzielniczy trochę stoi bo nie mam kasy na materiał ale wszystko rozpisane, zaplanowane, policzone jest. Z moimi finansami jest mega klapa bo troszkę się zadłużyłem, nie jakoś bardzo, dam radę to spłacić mam nadzieję dość szybko.

Staram się powrócić do pisania raz na tydzień, do wyznaczania celów i rozliczania się z nich.

<3 W miłości jest pięknie, cudowny związek. Pojechaliśmy pojeździć na stok na desce a, że nigdy nie jeździłem to moja śliczna mnie uczyła. Wypożyczyliśmy sprzęt, i udaliśmy się na wyciąg gdzie się okazało, że dźwignęli ceny o 100% i brakło nam hajsu na wyciąg :P oczywiście cena wypożyczenia też 100% do góry i nie byliśmy przygotowani do wydania ponad 200 złotych za 2 godziny jazdy więc zrezygnowaliśmy z wyciągu i z tymi deskami chodziliśmy z buta i zjeżdżaliśmy gdzieś z 1/4 wysokości stoku hahaa. Troszkę się z nas śmiali, a my takie kochane zakochane w sobie szczęśliwe boroczki spędziliśmy naprawdę mega mega czas i gdybyśmy mieli dostęp do wyciągu nie byłoby tak śmiesznie i ciekawie :D

Ostatnio byliśmy też na basenie, saunach, było spoczko ;) Po basenie zawsze mamy taki cudowny seks, jakoś tak ta woda wpływa na nas, że jest bardzo przyjemnie. Ogólnie nasze uczucie tak nieziemsko wpływa na spędzanie wieczoru a później seks że jest niesamowicie. Moja śliczna zaczęła odczuwać/ dostawać orgazmy coraz częściej a nigdy jej się to nie zdarzało. Razem kończymy więc jest mega seksownie.

Zdrowie psychiczne jest całkiem stabilne, leki biorę regularnie, alkohol odstawiłem, czuje się dobrze. Nie mam jakiś większych wahań nastroju.

Cele na ten tydzień
Nowe cele - praca, przeglądanie ofert wysyłanie cv, szukanie czegoś ;d
trening na siłce
wyznaczyć cele na rok 2019

~ sending love ~

C.

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 14, 2019, 15:30:06 »
0
Aktualizacja - 14.01.2019

Dostałem pracę na produkcji, tyle ile sobie zażyczyłem tyle dostałem i uważam, że jest całkiem nieźle w kwestii finansowej. Jutro idę po skierowanie na badania i może w tym tygodniu zacznę pracę. Jakie mam nastawienie? Na razie jest kiepsko ale powoli się przekonuje, że to dobra decyzja. Jeżeli ma to wszystko dalej trwać to przydałoby się trochę zmienić nastawienie na bardziej pozytywne w szczególności, że po 14 dniach w domu czuje spadki nastroju i motywacja siada ...

https://www.youtube.com/watch?v=hWAnCceM5fc

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 20, 2019, 10:20:35 »
0
Niedziela, 20.01.2019, 1. Nowy rozdział, We become what we think about

Cześć Żyjwięcej

Tak jak pisałem ostatnio dostałem pracę na produkcji, badania zrobiłem następnego dnia i w środę byłem pierwszy dzień w pracy. Jeszcze nie wiadomo jakie będę miał stanowisko i gdzie konkretnie będę pracował więc narazie jestem takim pracownikiem pomocniczym. Te 3 dni były dosyć ciężkie ale dzięki cierpliwości której nauczyłem się w poprzedniej pracy dałem radę i widzę dla siebie szanse.

Cele na styczeń/luty, krótkoterminowe zostały wyznaczone i pierwszy z nich "znalezienie pracy" został zrealizowany. Kolejnym jest wyprowadzka z domu rodzinnego do kawalerki zaraz po wypłacie to znaczy wtedy zaczynam szukać czegoś. Mam jeszcze kilka innych celów jakimi są : pielęgnacja związku, matura, uprawnienia sep, założenie sklepu, wyjazd gdzieś z dziewczyną i praca nad "głową". Wszystko mam wydrukowane, opisane, powieszone w pokoju więc cały czas mam to przed oczami.

Zacząłem słuchać audiobooków i jest jedno nagranie które słucham codziennie po 30 minut ! Codziennie od poniedziałku go słucham, w kółko, przed snem i widzę poprawę w myśleniu, jestem bardziej pozytywny, wesoły, zmotywowany. Co zasiejesz to zbierzesz, ziemi jest wszystko jedno co zasiejesz, urodzi kukurydze i śmiertelną truciznę, sukces i porażkę.

Cele z poprzedniego tygodnia
Nowe cele - praca, przeglądanie ofert wysyłanie cv, szukanie czegoś ;d  :ok:
trening na siłce   :ok:
wyznaczyć cele na rok 2019   :ok:

Cele na ten tydzień
Słuchać codziennie nagrania
Zapłacić odpowiednią cenę w pracy, pro aktywność, wytrwałość, pozytywne myślenie
wydrukować materiały do matury, i uprawnień SEP
Aktywność fizyczna

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 27, 2019, 20:31:21 »
0
Niedziela, 27.01.2019, 2. Pracowity tydzień

Cześć Żyjwięcej

Dałem radę w tym tygodniu, wstawałem o 4 każdego dnia, zaczynałem pracę zawsze przed 6, kończyłem chwilę po 14, pracuje ciężko i daje z siebie maksimum, pracuję tak jak nigdy wcześniej.

Oprócz tego, że wstaję o 4 to zacząłem punktualnie chodzić spać o 20-21, abym zawsze był wypoczęty. Z mieszkaniem uznałem z dziewczyną, że przekładamy to o miesiąc czyli dopiero od marca coś wynajmiemy. Ja nie jestem pewien czy dam radę pracować, bo nie raz już zawodziłem oraz nie mam na to kasy w tym momencie, poza tym trzeba zapłacić kaucje, wynajem i zawsze są jakieś podstawowe bieżące wydatki więc nie zadowala mnie to, ale pewnych spraw się nie przeskoczy.

Z dziewczyną jest ok, mieliśmy jechać na weekend gdzieś do hotelu ale mi się nie chciało i trochę się pokłóciliśmy o to... Byłem padnięty po tym tygodniu w pracy więc nie miałem na to ochoty. Ostatecznie spędziliśmy czas w zaciszu domowym i było fajnie ;)

Słucham mojego nagrania każdego dnia, jest niesamowite i widzę pozytywne zmiany. Kiedyś uważałem, że motywacja zewnętrzna jest zła i bezsensowna, teraz uważam, że czasami taką motywacją się trzeba wesprzeć i z czasem motywacja zewnętrzna stanie się wewnętrzną. Zresztą jak pomaga i daje rezultaty to jak najbardziej będę się nią wspierał.

Troszkę pracowałem nad swoimi rzeczami/produktami ale kiepsko wychodziło i nie nadaję się to do niczego. Uczyłem się troszkę do uprawnień SEP. Mega mnie zajarał rozwój, nauka, poznawanie, tworzenie, uwielbiam to ;P Zresztą ostatnio mam w głowie coraz częściej myśl że, jeżeli się będzie wytrwale pracowało nad celem to on stanie się rzeczywistością. Prawa natury zawsze działają, są nieugięte :P

Słuchać codziennie nagrania  :ok:
Zapłacić odpowiednią cenę w pracy, pro aktywność, wytrwałość, pozytywne myślenie  :ok:
wydrukować materiały do matury, i uprawnień SEP  :ok:
Aktywność fizyczna  :ok:

Cele na ten tydzień
Zapłacić odpowiednią cenę w pracy, pro aktywność, wytrwałość, pozytywne myślenie
Nauka matura, sep,
Praca nad sklepem
Aktywność fizyczna
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2019, 20:33:27 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 04, 2019, 17:18:58 »
0
Poniedziałek, 04.02.2019, 3. Dziś jest fajnie

Cześć Żyjwięcej

Beng, i kolejny tydzień za mną. Ogólnie trochę sobie ponarzekałem w tym tygodniu ale weekend zresetował umysł i dziś już było całkiem fajnie ;) Może też to kwestia tego, że lepiej dogaduje się z inną zmianą z którą właśnie dziś byłem ;) Więc pracuje dalej i daje z siebie dużo, a jutro przejmuję dział na jednej zmianie i zaczynam pracę sam ;) Będzie co będzie, btw dostałem wypłatę za pół miesiąca i jest mega kozacko

Z moim skarbem jest wszystko okej, byliśmy w kinie, pouczyliśmy się do matury, oglądamy opowieści z krypty (polecam ! ogląda się bosko) spacerowaliśmy, jestem szczęśliwy.

Próbowałem coś tam ćwiczyć ale bez szału, takie niepełne treningi ale to przez pogodę, bo tam gdzie mam siłkę obecnie pizga. Jem tak sobie i muszę zwrócić na to uwagę bo gdy pracuje trochę spalę ciała a nie dostarczam odpowiedniej ilości żarciaa xd

Słuchać codziennie nagrania  :ok:
Zapłacić odpowiednią cenę w pracy, pro aktywność, wytrwałość, pozytywne myślenie  :ok: / :nieok:
Nauka matura, sep,  :ok: / :nieok:
Praca nad sklepem  :nieok:

Cele na ten tydzień
Aktywność fizyczna
Zakupy w hurtowni/materiały
Wyjście z dziewczyną do znajomych w sobotę

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 08, 2019, 12:13:48 »
0
Aktualizacja - 08.02.2019

Byłem dziś w hurtowni a zbierałem się do tego cały tydzień by pojechać po materiały bo kawał drogi tam jest ;) Udało się, mam już prawie wszystko z narzędzi i materiałów. Za niedługo będę musiał jakieś regały skombinować bo nie mam gdzie tego trzymać, tylko pieniędzy już nie ma na takiej rzeczy w tym momencie :/

Ps. We wtorek idę oglądać mieszkanie, i prawdopodobnie od marca się tam wprowadzam z dziewczyną bo mieszkanie jest po znajomości ;)

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 12, 2019, 13:14:18 »
0
Wtorek, 12.02.2019, 4. Już luty, czas leci

Cześć Żyjwięcej

W pracy jest dobrze, przychodzę wcześniej, kończę później, daje z siebie wszystko ;) Nikt mnie nie pilnuje, pracuje sobie sam, sam sobie ustawiam, włączam, dyktuje tempo. Zastanawiam się czy nie pójść do pracy może w sobotę tak sobie coś dorobić tylko, że nie wiem czy dam rade w tym momencie bo to jedynie na 12h ale dodatkową kasę z chęcią bym przytulił w szczególności, że dziś jadę oglądać to mieszkanie. Napiszę później jak było. Nagrania w tamtym tygodniu słuchałem rzadko bo troszkę mi się znudziło ale dziś sobie włączę by się naładować pozytywnie mimo, że z z nastrojem i jego stabilnością jest wyjątkowo dobrze w tym roku. Było kilka kryzysów ale nie trwały dłużej niż godzinę i później odrazu wszystko wracało do normy co mnie niezmiernie cieszy bo dawno nie czułem się tak dobrze przez taki okres czasu. Łączę ten nastrój z tym, że zacząłem normalnie odpoczywać i gdy jestem zmęczony to po prostu idę spać. Do pracy także chodzę wypoczęty i nie pozwalam sobie na to by przyjść zmęczonym, niewyspanym bo wtedy bardzo podatny jestem na zło. Próbowałem też coś działać z moim przyszłym sklepem ale kiepsko to idzie... Materiały już posiadam, nie chciało mi się po nie jechać ale gdy kupiłem to się mega zajarałem. Wziąłem wszystko na firmę byłej szefowej i dostałem dużą zniżkę. Z wydarzeń i różnych wyjść to byłem z dziewczyną w restauracji, później spacerek po uzdrowisku, uczestniczyłem w sesji zdjęciowej jako pomocnik i odwiedziłem targi wege mimo że wege nie jestem ;p Plus jakieś wyjścia na kawkę i do kina ;)

Słuchać codziennie nagrania  :nieok:
Zapłacić odpowiednią cenę w pracy, pro aktywność, wytrwałość, pozytywne myślenie  :ok:
Zakupy w hurtowni/materiały  :ok:
Wyjście z dziewczyną do znajomych w sobotę  :ok:/ :nieok:

Cele na ten tydzień
Aktywność fizyczna
Praca nad sklepem
Obejrzeć mieszkanie!!