Autor Wątek: Pod opieką psychiatry  (Przeczytany 4220 razy)

• Użytkownik
  • Reputacja: +26
  • Miejsce pobytu:
Odp: Pod opieką psychiatry
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2018, 12:28:57 »
0
Hej ŻyjWięcej!

Praktyka, opinia, obserwacja, refleksja, informacja, rozważanie, dociekanie, krytycyzm, diagnostyka, nic na siłę,

Jestem :) Musiałem odpocząć, parę rzeczy się jeszcze wydarzyło związanymi z ostatnimi wydarzeniami które na mnie źle wpłynęły - lęki, strach, odrzucenie, myśli "s". Wczoraj zgłosiłem się do psychiatry i wracam do leków bo inaczej nie dam rady a muszę wygłuszyć myśli i zrobię to z pomocą proszków. Wizyta przebiegała fajnie, zostałempochwalony i porównując mnie z przed roku do teraz pani Doktor stwierdziła, że zajebisty progres !

Tak szczerze to posypałem się totalnie przez ostatnie 2 tygodnie, ale wyjdę na prostą. Byłem teraz w Krakowie odpocząć, chcę zostać jeszcze parę dni w domu bo wracam do leków a z proszkami jest jak jest, raz lepiej raz gorzej. Jeździłem na basen, odkryłem fajne miejsca, spróbowałem kilku nowych rzeczy i troszkę powychodziłem ze swoich stref komfortu. Do pracy wracam prawdopodobnie od poniedziałku o ile nic się nie spierdoli ;) Z ludźmi i poznawaniem nowych osób dalej niewiadoma, myślę, że wrócę do tego jak będę z powrotem w pracy

Cele na ten tydzień (do niedzieli) :
Praca - Keep your craft and your skills strong (w domciu) 2 godzinki dziennie
Poczytać o finansach, orientacyjnie, z ciekawości

https://www.youtube.com/watch?v=drsMyeXzLSo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2018, 12:58:04 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2018, 16:33:54 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Praktyka, opinia, obserwacja, refleksja, informacja, rozważanie, dociekanie, krytycyzm, diagnostyka, nic na siłę,

Fajne mam te leki :P ogólnie to zostałem postawiony na nogi, czuje się dobrze a wszystkie złe i negatywne myśli ucichły. Zobaczymy na jak długo ale jestem dobrej myśli. Od czwartku czyli ostatniego wpisu do dziś fajnie spędziłem czas. Byłem w kinie, na spacerze z xxx, ale wciąż nie wiem co dalej w kwestiach towarzyskich... jest kiepsko wkurwe. Nie potrafię się przemóc, nie wiem jak. Rozmawiałem również o tym z szefową i ona o tym myśli w ten sposób "Nie wiem czemu tak jest, jesteś przecież wszędzie lubiany, fajnie się z tobą rozmawia itd a mimo to jesteś sam". CHuj tam wie ........................................  ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Cele z poprzedniego tygodnia:
Praca - Keep your craft and your skills strong (w domciu) 2 godzinki dziennie  :ok:
Poczytać o finansach, orientacyjnie, z ciekawości   :ok:

Odnośnie pracy, czytania, finansach, celów z tego tygodnia to:
Założyłem sobie dziennik na forum zagranicznym z moimi pracami które wykonuje w wolnym czasie i dostałem fajne pozytywne komentarze. Jest długa droga przedemną ale w ten sposób zaczynam to w jakimś niewielkim stopniu rozwijać, od skromnego dziennika. Nie wiem co z tego będzie ale zamierzam dać innym radość z oglądania moich postępów a z siebie uczynić mistrza !

Cele na ten tydzień
Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.
Umówić się na psychoterapie.
Basen/siłka - sport
Ludzie ??

https://www.youtube.com/watch?v=0AGD78mWcss

• Administrator
  • Elitarny
  • Łam zasady, albo zasady złamią ciebie.
  • Reputacja: +552
  • Miejsce pobytu: Łódź
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2018, 22:00:15 »
+1
Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze :). Gratulacje!

PS
Czego ciekawego się dowiedziałeś na temat finansów?

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 08, 2018, 23:52:35 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Średnio chce mi się pisać. Nadrobiłem sprawy z pracą i cudów nie zarobiłem w tym tygodniu ale fajnie mi się pracowało. Ciężko też tyrałem z drugim dziennikiem gdzie udało mi się w tydzień wbić prawie 700 wyświetleń i 30+ odpowiedzi... Oczywiście jest to zasługa, że dużo zrobiłem i każdego dnia rano wrzucałem coś nowego i chciałbym to utrzymać ale w cholerę mnie to kosztuje...

Do siłowni i basenu nie miałem głowy. Zresztą nie miałem tej dyszki + kolejnych 2 dyszek na paliwo by sobie pojechać na basen czy siłkę. Przez te wolne co miałem kiepsko jest z kasą ;)

Do terapeuty się nie umówiłem ale mam kontakt z kimś takim. Znowu chodzi o pieniądze.

Z ludźmi w tym tygodniu wyszło pół na pół. Poznałem fajną kobietę na jednym z portali i to co odjebałem to powinni tego uczyć na wszystkich kursach. Wyszło boskoooo tylko, że na spotkaniu już tak kolorowo nie będzie o ile będzie. Nie czuję się na tyle dobrze i pewnie siebie.

Troszkę z nastrojem poleciałem w dół, to znaczy od eufori po rozpacz. Jest różnie ale już nie ma tej stabilności która była 1-2miesiące temu.

Przestałem grać na komputerze, tak totalnie, zero

Zapowiada się kiepsko finansowy tydzień bo nie pracujemy 3 dni w tym tygodniu czyli przełoży się to finansowo na kolejny tydzień.

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.  :ok: :ok:
Umówić się na psychoterapie.  :nieok:  :ok:
Basen/siłka - sport  :nieok: :nieok:
Ludzie ??  :ok:

Cele na ten tydzień
Umówić się na psychoterapie.
Basen/siłka - sport
Ludzie ?? Randka? :>

https://www.youtube.com/watch?v=SRDRHUlXPXM

Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze :). Gratulacje!

PS
Czego ciekawego się dowiedziałeś na temat finansów?

Dziękuje Damian, przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale nie miałem do tego głowy. Niby nie wiele ale czasami mam tego dziennika dość i był to chyba taki tydzień kiedy byłem na niego obrażony a tobie się oberwało rynkoszetem ;) Pokazałem brak szacunku nie odpisując tobie bądź odpisując dopiero dziś za co przepraszam.

O finansach to chciałem się dowiedzieć głównie co to są te kryptowaluty, bitcoiny. Ciągle gdzieś się o tym słyszy a tak naprawdę nie wiadomo co to jest stąd też ten cel. Myślałem, że może to coś być dla mnie. Ale czytając o tym zaprowadziło mnie to do tego, że dla mnie się liczy praca i praca poza pracą i wtedy będą finanse  8D

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:05:43 »
+1
i każdego dnia rano wrzucałem coś nowego i chciałbym to utrzymać ale w cholerę mnie to kosztuje...
Ciekawe doświadczenie. Przynajmniej wiesz, że czegoś się robić nie opłaca. Pytanie ode mnie - jaki cel/sens ma pisanie tego (i/lub tego drugiego) dziennika dla Ciebie?

Z ludźmi w tym tygodniu wyszło pół na pół. Poznałem fajną kobietę na jednym z portali i to co odjebałem to powinni tego uczyć na wszystkich kursach. Wyszło boskoooo
Czekam na szczegóły :)

Przestałem grać na komputerze, tak totalnie, zero
I jakie efekty?

Zapowiada się kiepsko finansowy tydzień bo nie pracujemy 3 dni w tym tygodniu czyli przełoży się to finansowo na kolejny tydzień.
A to zdanie akurat cieszy, bo pokazuje w fajny sposób kwestie przyczynowo-skutkowe.

Dziękuje Damian, przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale nie miałem do tego głowy. Niby nie wiele ale czasami mam tego dziennika dość i był to chyba taki tydzień kiedy byłem na niego obrażony a tobie się oberwało rynkoszetem  Pokazałem brak szacunku nie odpisując tobie bądź odpisując dopiero dziś za co przepraszam.
Spoko, wyluzuj. Nic na siłę ;)

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:57:03 »
+1
Ciekawe doświadczenie. Przynajmniej wiesz, że czegoś się robić nie opłaca. Pytanie ode mnie - jaki cel/sens ma pisanie tego (i/lub tego drugiego) dziennika dla Ciebie?
Ten dziennik piszę bo hartuje mojego ducha i czy mi wierzysz czy nie ale zbieram małe korzyści ! Uczy mnie cierpliwości, konsekwentności, spokoju i otwartej głowy. Tak jak kiedyś pisałem, tutaj widzę wszystko czarno na białym, ile mówię, ile robię, ile zbieram.
Ponad to daje sobie pewne zobowiązania z których staram się wywiązywać a mają one większą moc jeżeli są napisane tutaj. Wiadomo jest różnie ale będzie lepiej i lepiej. Dużo by pisać.

Drugi dziennik jest z moją twórczością bo czuję, że to jest ten moment i powinienem cisnąć ostro. Tam nie piszę, tak pokazuje tylko swoją pracę. Jest ciężko, bo pracuję więcej ale muszę spróbować czy ma to jaki kolwiek sens, wstawiania czegoś codziennie i tak dalej. Wierzę, że za rok ostrej pracy ludzie będą się do mnie odzywać w sprawie zamówień. Sprawdzam i testuje.

I jakie efekty?
Zastąpione pracą albo szukam innych możliwośc np gdzieś wyjść, takie fajne naturalne myśli :)

A to zdanie akurat cieszy, bo pokazuje w fajny sposób kwestie przyczynowo-skutkowe.
No niestety żyję w bańce która pęknie któregoś dnia

Spoko, wyluzuj. Nic na siłę ;)
<3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2018, 19:12:59 »
+1
Wiesz co? Przynajmniej masz tak, że jesteś czegoś świadom - np. finansów. Inni ludzie by olali temat, ale ty swoją dojrzałością pokazujesz po prostu, że nie jesteś ignorantem. Nie ważne jak Ci życie dopiecze, masz świadomość, a to oznacza, że się będziesz uczył, A TO OZNACZA, że ciągle będzie lepiej!

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:53:30 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Ciężko mi się skupić na tylu rzeczach na raz. Praca, sport, ludzie, emocje. Zajmuje się jednym to zaniedbuje drugie i wtedy to drugie wypada mi z głowy na amen. W tym tygodniu jak i w sumie poprzednim i poprzednim był sport.. No zjebałem

Odwiedziłem rodzinę, dziadziusia który jest ze mnie wreszcie zadowolony i mimo, że nie wychodzę finansowo dobrze to powiedział żebym to kontynuował a z czasem zacznie się to spieniężać co dało mi dużego kopa :) Zostało mi to w głowie bo dziadek to uparty i mądry gość który ciężką pracą i uporem osiągnął wiele, ale najbardziej w nim lubie to, że jest zajebistym człowiekiem.

Z ludźmi w tym tygodniu to było tak 5/10. Randki nie było. Ale kontakt z tą dziewczyną jest. Ponad to były jeszcze w tym tygodniu jakieś bliższe kontakty co oczywiście dało mi takiej fajnej męskiej energii  :mwuahahaha:  Sprawdziłem się również jako kumpel i przyjaciel, wiem o tym! Nawet jeżeli ktoś tego nie docenia! WIem ile włożyłem w przyjaźń i koleżeństwo siebie !

Emocje, nastroje to jest kurwa tragedia, jestem totalnie rozjebany. Góry, dołki, energia, brak energii, śmiech, płacz, duma,
wstyd itd.

Z pracą tak średnio w tym tygodniu bo szefowej nie ma i nie ma też bardzo co robić. Ćwiczę w domu, wrzucam na forum zdjęcia ale za mało w tym radości, wypalenie :troll: Chce mi się robić, ćwiczyć ale efekt jest mało radosny mimo, że jest zrobione dobrze. Może tylko ja to tak odbieram.

Wciąż jest u mnie dużo chaosuuuu, być może tymczasowego ale pragnę pchać ten wózek dalej

Umówić się na psychoterapie.  :nieok:                     - kasaaaa
Basen/siłka - sport  :nieok: :nieok:
Ludzie ?? Randka? :>   :ok: :ok: :ok: :ok:

Cele na ten tydzień
Basen/siłka - sport

www.youtube.com/watch?v=QXMUY4deXs0

https://www.youtube.com/watch?v=fQDEUU1lyZQ!!!!!!!

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 22, 2018, 15:39:37 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Augustus mortuus est, habemus novum Augustum

Historia kształtuje człowieka
W moich krew zaczyna płynąć inna krew
Ciężka praca, wytrzymałość, cierpliwość
Zacięcie, konsekwencja, regularność
To to ja to moja walka to mój umysł
Dominuje, kreuje, skupiam się na sobie
https://www.youtube.com/watch?v=RF4DRD2B1is

Praca i praca poza pracą
Szefowej nie było cały tydzień więc miałem pracownie dla siebie. Próbowałem zrobić coś nowego, fajnego ale zjebałem sprawę. Jedna rzecz totalnie nie wyszła i zmarnowałem w pizdu materiału, druga zaś wyszła taka sobie ale wystarczą małe poprawki i powstaje zajebisty produkt, który jest wstanie zrobić szum na rynku. Zrobiłem również mnóstwo rzeczy na zapas, takie, które na bieżąco się zużywa i nie potrafię się doczekać kiedy szefuncio to zobaczy. W prowadzeniu drugiego dziennika z moimi pracami, zwykłym treningiem codziennym, gdzie daję z siebie z 60-80% umiejętności jest całkiem nieźle, 22 dni pod rząd pracy po  około godzinie dziennie, 22 dni wstawiania zdjęć codziennie, 2 tysiące wyświetleń i coraz więcej ludzi zaczyna się interesować moim tematem. Wierzę, że z czasem to urośnie do ogromnych rozmiarów i zaczną się odzywać ludzi z całego świata by ze mną współpracować. Mam zamiar dociągnąć do 30 dni, i zmienić trochę kierunek działań. Rzadsze wrzuty i takie by ludzie mogli się nimi nacieszyć. Teraz przebiega to za szybko i mimo, że buduje podstawę, jeszcze nie wiem czy dobra czy złą ale baza zdjęć i prac będzie przez te 30 dni całkiem spora, przypuszczam, że około 11 stron (forum) i ponad 45 zdjęć a jak to zrobię to wrzucam tam rzadziej, lepiej, wartościowej ze swoim znakiem rozpoznawczym !

Sport
2 treningi na siłowni, dużo ryżu, dużo mięsa (2x dziennie) a jak nie mam dostępu to to co oferuje miejsce gdzie jadam (najczęściej pierogi, krokiety, $ :( ) śniadanie i kolacja podobnie (grahamki, ser, pomidor, serek wiejski). Lecę po kosztach, odstawiam słodkie napoje, inne syfiaste jedzenie i robię formę. Dojrzałem do tego, że chce dobrze wyglądać. Te 2 treningi to było coś najlepszego co mnie spotkało od tygodni, boże, kocham i chcę więcej. Uczucie nie do opisania, magia. Basen odpuściłem bo padał deszcz cały tydzień, zimno, brudno blee, nie miałem ochoty.
Muszę dopracować posiłki i czas kiedy je/bym robię/robił bo do tamtego tygodnia jadałem na mieście.

Ludzie - ja jako facet
Kopa dostałem, ale ale, ta sama laska się do mnie odezwała po paru dniach czyli jednak jestem spoko gościem. Tym razem ja kopnąłem ją w dupe bo znam swoją wartość która rośnie ;) Pomogła mi też piosenka bisquit - kino, motywuje w tym temacie
Zmieniłem też podejście do kobiet, seksu na bardziej luźne co przełożyło się na motywacje do sportu a sport czyli sylwetka na kobiety. I to odkrycie jest genialne fchuj !

przez Martyn 2009-09-21, 19:53 z dziennika Smilera, strona 4.
Cytuj (zaznaczone)
Sorry Smiler ale nie rozumiesz kobiet, kobiet są bardziej sterowane instynktem zwierzęcym ponieważ ich zdolność logicznego myślenia jest bardzo nikła w stosunku co do mężczyzny.Sam Zygmunt Freud tak piszę.Po prostu kieruje bardziej nimi popęd seksualny niż facetami(tak panowie to nie jest śmieszne) ,na 10 najbardziej inteligentnych osób świata tylko 3-to kobiety.Więc to tak jakbyś gadał do psa dlaczego ty ruchasz każdą sukę, dlaczego kobieta to kurwa bo taki ma wewnętrzny instynkt dlatego kobiety nie zadają się z miłymi facetami tylko dają dupy silnym zwartym facetom,bo oni bardziej działają na ich instynkt.Feminizm to tak naprawdę nie jest walką o prawa kobiet do lepszej pracy , tylko prawem kobiet do legalnego się kurwienia chodzi o to żeby ściągnąć im te mentalne passcnoty założone przez mężczyzn ,którzy to oto wymyślili że kobieta to dziwka ta która uprawia seks na lewo i prawo, że do ślubu musi być dziewicą.Prawa kobiet do lepszej pracy to tylko przykrywka do tego co napisałem wyżej.
Smiler zauważ ,że kobieta jest mistrzynią wpasowywania się w schemat powie się jej że trzeba iść na studia bo to wypada to pójdą wszystkie(widzisz jak lubią być zdominowane i sterowane).Zauważ też ,że to głownie faceci są kreatorami i innowatorami.Artyści naukowcy.Kobiety ,może odnoszą sukcesy ale nie dlatego że są takimi zabójczymi geniuszami tylko dlatego że są systematyczne poukładane i bardziej ambitne. Zauważyłem takie cechy na studiach a studiuję matematykę i 75% to faceci ,kobiety może mają piątki z kolokwiów ,ale powiem to tak jakbyś dał chłopcu klocki i powiedział mu zbuduj wieżę, i powiedział to samo dziewczynce , to dziewczynka najpierw popatrzyła by jak robi to chłopiec a dopiero potem by zbudowała.Brak im wyobraźni i mniejsza kreatywność(one muszą czuć dominację).Za to kobiety mają lepsze silniejsze odczuwanie emocji ,one lepiej czują daną osobę ,one lubią czuć!!!, dlatego wolą się raz po bzykać z murzynem bo wtedy to daje im dawkę emocji wow co ja robię to taki nie dobre mama mówiła co innego jej mózg kocha odczuwać takie uczucia jak podniecenie ,strach, żądzę seksualną.(a propos mulatki są nie złe 8-) )Dlatego tak dużo kobiet studiuje psychologię ,różnego rodzaju filologie.Nie przekładaj kobiety na LOGIKĘ!!!Bo zginiesz empatia, empatia...Dziwka to jest imię natury kobiety, tak samo jak drugie imię faceta to dziwkarz.PS:uważam ,że na świecie są inteligentne kobiety które się szanują bądź nie(ale to ich sprawa co robią ze swoim ciałem, a nie moja), kobiety ubierają wyzywająco nie dlatego że są puste tylko dlatego że chcą się PIEPRZYĆ!!! One też mają potrzeby SEKSUALNE!!!Spójrz np na Angeline Jolie , ostra wyzywająca bardzo seksualna charyzmatyczna ,ale na pewno nie jest głupia poczytaj sobie wywiady z nią.Smialer kobieta chce faceta , kobieta pragnie emocji.Obudź w sobie faceta instynkt...Święty Mikołaj nie istnieje....Co innego to związek ,tam od kobiety wymaga się wierności...
2 strony.
Nie mówię, że chcę ruchać bo ruchanie bez uczucia nie sprawia mi przyjemności takiej jak bym chciał ale chcę być tym gościem, nie wiem czy mnie rozumiecie. Ja rozumiem to doskonale mimo, że ciężko mi to opisać.
Chcę brać to co daje życie w tym momencie i mając luźniejsze podejście do seksu zamierzam korzystać z tego do czego mam dostęp xd Może jestem świnia 8D hmmm lepiej sie wtedy czuje  8D Doszedłem do tego za sprawą dziennika Damiana strona 4 8D

Szczerze to pewne kwestie tak mi kurwa weszły w głowę, są tak silne, że nie ma szans ich rozerwać od tak !! W moich krew zaczyna płynąć inna krew

przez Smiler z dziennika Smilera, strona 4.
Młody mężczyzna kieruje swój wzrok ku górze i widzi, że rozmawia z człowiekiem z plakatu reklamującego modne perfumy w towarzystwie dwóch pięknych blondynek w czerwonych sukniach.... odsyłam http://zyjwiecej.pl/index.php?topic=103.45
Chodzi o to, żeby przechodząc obok plakatu on się zastanawiał co to za gość, wow, charyzmatyczny, męski, zdecydowany, przystojny, wie czego chcę i jest stały emocjonalnie !! 

przez Smiler z dziennika Smilera, strona 4.
Rządają od nas szarmanckości i rycerstwa w zamian nie dając za wiele. Modele kobiet dzisiaj? Studentka, która coraz bardziej staje się synonimem słowa "kurwa" - dają na lewo i na prawo zwykłym frajerom, bo to lubią, aby po 25 roku życia zamienić się w potulne salonowe zwierzątko, które przecież tak bardzo kocha swojego misiaczka i tygryska. Pusta laleczka, która oprócz koksu i popularnych twarzy w klubie szuka również łatwej kasy - tania tandeta stworzona z rynkowej jakości ciuchów, która nawet nie potrafi ich dobrze dobrać... koniecznie w białych kozaczkach. "Singielki" obrażone na cały świat, które swoją nienawiść do mężczyzn często ubierają we wdzianko "feminizmu" i dziewczyny, które włóczą się po centrach handlowych robiąc lody dzianym kolesiom w zamian za ciuch.

Brak szacunku do siebie, brak chęci ciężkiej pracy = ładnie się ubrać i wymalować i czekać, aż "kupi" je jakiś chłopaszek.
- Najlepiej taki frajerek co to mu w życiu z dziewczynami nigdy nie szło to będę mogła go wiecznie oszukiwać i wciąż powtarzać, że go tak naprawdę kocham. Niech na mnie pracuje, ja muszę się bawić.

Co bardziej cwane jednostki kończą studia, olewają płeć brzydką i pną się po szczeblach kariery. A są to bardzo sprytne jednostki, które powoli wygryzają mężczyzn z "wiecznie ich" posad, powoli przejmują inicjatywę co nas wprawia w zdumienie i przerażenie, a że nie mamy jaj to reagujemy agresją, reagujemy "szklanym sufitem".

Chcą, żebyśmy je kochali, żebyśmy byli rycerzami, piratami zdobywcami i ramionami, w których wygaśnie całe zło, a łzy wsiąkną. Ale kiedy tylko pojawia się okazja zapominają o tym wszystkim, żeby się puścić z jakimś negrem (czyt. murzynem), albo turasem - to przecież egoztyka. I jeżdżą tabunami na wycieczki do Egiptu w poszukiwaniu swojego "habibi". I dają dupy na lewo i prawo w Anglii i innych krajach "zarobkowych", nic więcej jak "seksturystka", "łatwa sztuka", "zawsze pójdzie".

Nie ma już Polek - jest mutant wschodnioeuropejsko zachodni. Miks mitu o najpiękniejszych kobietach świata i wartości, które przyniósł ze sobą "wspaniały" zachód. Mieszanka tandetnych ciuchów z seksem za wartości materialne i wyższym wykształceniem. Erasmuski pieprzące wszystko co się rusza, które nawet nie potrafią zrobić jajecznicy.
i to co napisał Damian jest majstersztykiem boooo ja wiem i rozumiem co chcę osiągnąć w temacie ludzi i kobiet a zarazem kim chcę się stać ale teraz nie będę się w to zagłębiał. Czuje wiem i to mi wystarcza.

Dużo w tym tygodniu zrozumiałem, aczkolwiek za mało było ludzi. Wyluzowałem mimo, że mam w sobie ogromną potrzebę kontaktu z innymi  ;(

Rozwój osobowości
Już trochę czasu minęło od kiedy robię pewne rzeczy regularnie a jedną z nich jest pisanie dziennika. Wpływa na mnie to bardzo dobrze bo tak jak pisałem ostatnio, hartuje to mojego ducha. Stworzyłem ostatnio do drugiego dziennika, twarz, coś mega oryginalnego, postać z jednego z seriali i odpowiadając na komentarz zacząłem się zastanawiać nad tematem "historia kształtuje człowieka ".

Osobowość nie jest czymś człowiekowi danym od razu po narodzeniu, kształtuje się on właściwie przez całe życie. Można powiedzieć że człowiek rodzi się z pewnego rodzaju bazą jak temperament i inteligencja na bazie których w interakcji z czynnikami środowiskowymi kształtuje się osobowość. (oczywiście temperament i inteligencja też nie są zjawiskami czysto biologicznymi - są pewnego rodzaju potencjalnością a o tym na ile się ona zrealizuje decyduje środowisko).

Najbardziej intensywnie osobowość kształtuje się w okresie dzieciństwa oraz młodości. Tak więc osobowość jest wypadkową oddziaływania czynników społecznych, aktywności jednostki oraz jej cech biologicznych.

Teoretycy osobowości nawiązujący do podejścia materialistycznego uważają (niezależnie od różnorakich zapatrywań na bardziej szczegółowe zagadnienia dotyczące struktury rozwoju osobowości) sądzą iż tym co w głównej mierze kształtuje osobowość to aktywność jednostki - osobowość rozwija się bowiem w działaniu. W tym ujęciu osobowość jest wynikiem aktywności jednostki oraz warunków społeczno historycznych w jakich ta jednostka żyje.
czaicie? A ja to zaczynam odczuwać... wiecie jakie to jest zajebiste czuć rozwój osobowości ?  Głównie o to chodzi, że mam zdiagnozowane zaburzenia osobowości i w momencie gdy pewnych kwestii nie zauważam od jakiegoś czasu daję mi sporo satysfakcji, wkurwe satysfakcji i jeszcze trochę satysfakcji. Nie mówię, że ich nie ma, ale pewne zachowania które, przeszkadzały mi w życiu występują rzadziej, a jak wystąpią to wiem, że one występują ! I cały rozwój osobowości, całe to pisanie, ćwiczenie, robienie tego wszystkiego wpływa na mnie w sposób taki, że chcę więcej ale te myśli są tak logiczne i realistyczne, że wiem, że na wszystko jest odpowiedni moment, czas, praca, kontynuowanie i to będzie rosło, ja będę rosnąć. Logiczne i realistyczne jest zasiewanie, i pielęgnowanie a to robię cały czas a co wyrośnie chuj wie, ale już są małe kiełki.

Tak samo jest z tymi pięcioma cechami osobowości - każda z nich decyduje o innych rodzajach zachowań, natężenie cech stanowi o tym jaką osobowość uzyskamy.

Teraz pokrótce przedstawię każdą z tych pięciu cech.

Neurotyczność jest cechą odpowiedzialną za to jak sprawnie radzimy sobie z sytuacjami trudnymi, decyduje o podatności na takie emocje jak smutek czy lęk. Wysoki poziom neurotyczności może wpływać na trudności w adaptacji do zmieniających się warunków środowiska, może powodować trudności w radzeniu sobie ze stresem. Niski poziom neurotyczności pozwala lepiej sobie radzić ze stresem, sprzyja równowadze emocjonalnej oraz stabilnej samoocenie.

Z kolei ekstrawersja jest odpowiedzialna za intensywność relacji społecznych, nastawienie do innych ludzi oraz ogólny poziom energii, za gotowość do działania i podejmowanie różnego rodzaju aktywności oraz za poszukiwanie wrażeń. Biegunem przeciwstawnym do ekstrawersji jest introwersja. Introwersja przejawia się w skłonności do samotności, unikaniu zbyt dużej liczby kontaktów społecznych ograniczaniu stymulacji zewnętrznej.

Trzecia z cech- otwartość poznawcza wpływa na gotowość do zdobywania nowych doświadczeń, na gotowość do poznawania nowych i ich, koncepcji. Osoby o niskim poziomie otwartości są raczej konwencjonalne - trzymają się utartych szlaków.

Z kolei czwarta cecha ugodowość - znajduje swoje odbicie w nastawieniu do innych ludzi , w sposobie działania w środowisku społecznym. Wysoki poziom ugodowości łączy się z wysokim poziomem zaufania do innych ludzi, z zachowaniami prostolinijnymi a czasami także z gotowością do ustępstw i poświęcania się. Społecznie osoby takie są postrzegane jako życzliwe, jednoznaczne i przewidywalne - budują one wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa. Natomiast osoby o niskim poziomie ugodowości traktują ludzi bardziej przedmiotowo - manipulują nimi i wykorzystują ich do osiągnięcia swoich celów. Charakteryzują się również brakiem zaufania do innych ludzi.

Ostatnia z cech - sumienność- pozwala przewidywać aktywność szkolną i zawodową. Wysoki poziom sumienności może być podstawą do przewidywania sukcesów zawodowych - przejawia się on bowiem poprzez odpowiedzialność, wytrwałość, rozwagę, a także uporządkowanie (czasem perfekcjonizm).

Z kolei niski poziom sumienności przekłada się na lekceważenie swoich obowiązków, nie przywiązuje uwagi do zobowiązań i pewnego rodzaju niedbałością i lenistwem.

Przedstawione powyżej wymiary osobowości są uniwersalne - posiada je każdy człowiek, a ich natężenie decyduje o niepowtarzalności (indywidualności ) jednostki (oczywiście indywidualność jednostki nie jest tworzona tylko przez natężenie tych pięciu wymiarów - decyduje o niej również wiedza czy doświadczenia życiowe).

I z czasem mam zamiar rozbić swoją osobę na cechy i nad nimi pracować konkretniej ;) Tu podkreślam!! Praktyka, opinia, obserwacja, refleksja, informacja, rozważanie, dociekanie, krytycyzm, diagnostyka, nic na siłę, Próbuję, szukam, sprawdzam testuje i to mi odpowiada, nic na siłę, nie katuje się i nie mam sobie za złe jak zawiodę! To już stan umysłu.

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.   :ok: :ok:
Basen/siłka - sport   :ok: :ok:
Ludzie ?? Randka? :>  :ok:

Cele na ten tydzień
Basen/siłka , odżywianie
Plany finansowe, ćwiczeniowe, jedzeniowe, małe porządki

Zamykam oczy
https://www.youtube.com/watch?v=NPPIqC2oejE&index=7&list=PLW9gigOJ69ZUAXzRhWnB8gQEFaRG0g4tb
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2018, 16:05:35 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 28, 2018, 10:20:26 »
+1
Ogolnie to za stary jestem na jakies konkretne plany itp, ale  lubie miec jakis wzor ktorego moge sie mniej wiecej trzymac, nie wiem czy robie dobrze bo mam wiedze na temat treningow znikoma. Robie tak jak czuje, to co wyczytam poddaje swojej ocenie i wtedy decyduje, sprawdzam i poprawiam POD SIEBIE tak jak mi wygodnie ;) Ogolnie cwicze powoli i staram sie dokladnie tak ze widze oczami jak i ktore miesnie pracuja i to jest zajebiste ;)

wyciskanie sztangi na lawce prostej 12-10-8
Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej 14-12-10-8
rozpietki z hantlami na lawce dodatniej 12-10-8
wyciskanie sztangielek zlaczonych razem w chwycie mlotkowym 12-10-8
dopasuje pod siebie ilosc serii tak jak mi bedzie wygodnie i bede czul ze tak powinno byc, wyjdzei w praniu i poprawie

uginanie ramion z martwego punktu 10 powtorzen >> klasyczne uginanie 10 pow        3serie 10,8,8
uginanie ramion ze sztangielkami  21 x 2 serie
modlitewnik uginanie sztangielek 2-3x20 3 wyprosty palcow xd zeby troche przedramiona pocwiczyc

Barki nogi brzuch

Unoszenie gryfu na prostych ramionach
Wyciskanie sztangielek nad głowę, siedząc
unoszenie ramion bok stojac

nogi

przysiady ze sztanga
wchodzenie na laweczke z obciazeniem
i takie na lydy, nie wiem jak sie nazywa, nie wazne

brzuch

https://www.youtube.com/watch?v=d0QaSJS7j4o
https://www.youtube.com/watch?v=N3qPwpzwNwo
https://www.youtube.com/watch?v=F6IW57Gobto 7.50, 16.20
https://www.youtube.com/watch?v=DCbAl1cn55o
16.50 https://www.youtube.com/watch?v=pMCHAV8s720&t=
https://www.youtube.com/watch?v=-xR06UlyoAE
https://www.youtube.com/user/kleszek59/search?query=masa

Jak wstane, 7-9 sniadanie jajecznica/grahamki z serem, pomidorem/pieczywo wieloziarniste +dodatki
2sniadanie zeby zbic glod. grahamka/serek wiejski/banan

12-14obiad - kasza gryczana +krokiety z miesem/pierogi (najtansza opcja na miescie... nie wiem czy dobra ale wyjebane w to mam)
16-18obiad - ryz/ziemniaki + udko z kurczaka

po treningu, kolacja - grahamka+ dodatki serek wiejski, banan, jogurty z duza zawartoscia bialka

1.5 - 2 l wody dziennie

tak jem caly tydzien... Najgorzej poszlo w sniadaniach bo mialem za malo produktow by cos zrobic fajnego i nie smakuja mi jajka z rana
blee... i tu muszee cos pokombinowac. Brakuje mi kaszek, tunczyka. To pierwszy tydzien takiego jedzenia, bedzie sie zmieniac wszysto
z czasem. Do edukuje sie i bedzie git ;)

pozniej dorzuce pozostale dni, dla siebie bym mogl sobie tu edytowac i miec to w pewnym miejscu ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2018, 21:47:27 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 29, 2018, 20:09:22 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Z pracą cisnę dalej, 29 dni pracy dzień w dzień, bez żadnej przerwy ;) W tym momencie, teraz, nie mam ochoty o tym myśleć ani pisać. Zacznę z czasem nowy rozdział w tym temacie ale potrzebuję lepszego dnia na to

Ciągle myślę o tym jakie cechy powinienem nabyć by cisnąć sprzedaż swoich rzeczy w internecie, oraz jak się do tego przygotować by takie coś rozpocząć. W pracy jest wkurwe progress, te 30 dni pracy to jest poezja. Różnica super

Na siłowni 3 treningi, dieta zajebiście i nie było dnia bym zjebał i jadł źle. Jadłem dużo, zdrowo, odstawiłem piwko, napoje smakowe i prawie "słodycze" ;p

Z ludźmi kicha dalej, brak ciekawsZych relacji... Są zwykłe kontakty z innymi. Z sukcesów to byłem na urodzinach u kuzyna, spotkałem się z rodziną, przespałm się z laską i w sumie to ostatnie nie było sukcesem :| eh

Nie wiem co z tymi ludźmi, nie wiem co ze mną, puste te wszystkie relacje.

Basen/siłka , odżywianie  :ok: :ok: :ok:
Ludzie ?? Randka? :>  :nieok:
Plany finansowe, ćwiczeniowe, jedzeniowe, małe porządki   :ok: tylko musze tu sobie wrzucic pozostale dni treningowe

Cele na ten tydzień
Basen/siłka , dieta
Ludzie ??

https://www.youtube.com/watch?v=IZCtV2Sq3Xg&list=RDiJLUNRwmedY&index=2

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 08, 2018, 13:39:00 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

troszkę spóźniony wpis ale jest, a spowodowane jest to tym, że zrobiłem sobie przerwę i pojechałem na małe wakacje, nie daleko poza miasto ale było spoko (wróciłem dziś bo mam sprawy do załatwienia, i jadę tam jeszcze, może do niedzieli?). Brak dostępu do internetu i nie miałem jak napisać. Ogólnie pojechałem z koleżanką, taka znajomą, zwykły wyjazd, bez żadnych zobowiązań :) Ale spędziłem czas z innymi ludźmi więc spoko. Byłem też na ognisku i bawiłem się fajnie. I teraz bomba.

Umówiłem się na randkę, poszedłem na nią i jestem z siebie kurewsko dumny bez względu na to jak było. Podsumowując:
Otwarcie, pierwszy kontakt, całus w policzek, pewność siebie na plus wszystko
Ona była wygadana, ja również więc ciszy nie było, a rozmowa się kleiła, inteligentnie, zabawnie, w sam raz.
Źle wybrałem miejsce, a z racji, że ona się bała tej randki (że jestem mordercą albo coś..) to 2 razy mogła poczuć się mało bezpiecznie przy mnie. I ogólnie źle zorganizowałem czas, ale było też późno i to wszystko jakoś z tym kiepsko wyszło...
Mowę ciała oceniam na 8/10, byłem pewny siebie, wyprostowany, byłem sobą, utrzymywałem kontakt wzrokowy - raczej starałem się nawiązać ale ona coś nie chciała, gestykulacja itp na +.
Zjebałem pożegnanie bo myślałem, że jej się nie podobało i chciałem jej podać rękę (bo myślałem, że tego chce) a ona chciała się przytulić i wyszło mega chujowo i dziwnie xd

Wyszedłem ze strefy komfortu i kurwa nie żałuję!! Serce biło okropnie ale dałem radę ;p zobaczymy co będzie dalej.

Z pracą jest ok, trochę mniej pracuje ale pracuje. Dziennik drugi odpuściłem bo nie ma mnie w domu, ani nie mam dostępu do internetu i w sumie czasu by coś dziubać na "wakacjach"

Dietę trzymałem do niedzieli. Poniedziałek wtorek kiepsko a to dlatego, że nie mam tam sklepu... Trzeba w pizdu jechać a ciężko mi na takim etapie (początki z dietą) trzymać ją gdzieś poza domem (brak dostępu do sklepu, restauracji/baru) ale nadrobię to w przyszłym tygodniu. Ogólnie waga poszła prawie 6 kg do przodu przez 3 tygodnie. Nie ma źle. Tak samo z treningami, do soboty było okej, nd pn wt cisza, i dopiero dziś zrobiłem trening ale nie przejmuje się tym.

Coś za coś. W tym tygodniu było więcej ludzi, mniej pracy i siłowni. Szukam równowagi i ją znajdę ;)!

Ogólnie bawię się dobrze, i czuję się świetnie.

Cele ogarnę na przyszły tydzień jak wrócę

https://www.youtube.com/watch?v=YEnHZZzMUik
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2018, 13:41:31 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 12, 2018, 14:36:44 »
0
Hej ŻyjWięcej!

W sumie od ostatniego wpisu nie wiele się zmieniło ani nic ciekawego się nie wydarzyło. Pojawiło się kilka przemyśleń dotyczącego mojego życia ;)

Dbaj o ludzi a ludzie będą Cię kochali. Takk, zacząłem doceniać dbanie o znajomości i powoli do mnie to dochodzi jak to jest ważne by interesować się innymi. Lepsza relacja ze znajomą, taką najbliższą mi oraz tworzenie małej grupki może i kiedyś przyjaciół, takich psia psiółek z którymi mogę spędzać czas. Zostałem zaproszony na kawę. Pojawiła się nowa opcja pracy i zarobku. Umówiłem się dziś na kolejną randkę.

Pracuj ciężko, wytrwale, cierpliwie, mądrze. W tym tygodniu nie pracowałem za dużo, i więcej skupiłem się na myśleniu jak to wszystko poukładać by w przyszłości więcej zarabiać. Pracowałem mądrze w innych dziedzinach życia, które de facto przełożyły się na pracę. Nie rezygnuje z pracy tylko idę cierpliwie po swoje. A ciężko trzeba zapierdalać pamiętając o odpoczynku.

I jeszcze kilka przemyśleć głównie dotyczących relacji międzyludzkich, depresji, pracy nad sobą itp Może nawet nie tyle przemyśleń co dróg którymi pójdę, dróg które wydają mi się drogami prowadzącymi tam gdzie chce by mnie zaprowadziły.

A tak w ogóle to wróciłem już z "wakacji". Nie odpocząłem i w sumie jestem bardziej zmęczony niż przed nimi ale za to zresetowałem umysł i czuję lekką i świeżą głowę. Mam kilka fajnych pomysłów i jednym z nich jest napisanie "biznesplanu" a później przedstawienie go szefowej! 8D W praktyce chciałbym by to dotyczyło firmy mojej szefowej aby otworzyć się na nowe rzezy, kierunki, pomysły co przyczyni się do zwiększenia zarobków jej i moich. Zależy mi na tym by pomóc jej to wszystko znów ruszyć a sam nie dam rady na ten moment przeprowadzić takiego czegoś. Brak zaplecza, funduszy, wiedzy. Zaplecze = nazwisko, popularność w środowisku, pracownia w centrum miasta, narzędzia, wiedza, strony internetowe, duży fanpage itp. Ja tego nie mam a bez tego ani rusz. Jak pociągnę ją do góry(motywacja, wsparcie i podobne)  to ona pociągnie mnie za sobą. Taki jest plan, pożyjemy zobaczymy

Cele na ten tydzień
Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik. !!!!
Basen/siłka , dieta
Ludzie
Napisać biznesplan

https://www.youtube.com/watch?v=VyTM7YG8cQc

edit#1 randka 2.

Standardowo "randka" umówiona z portalu. Spotkaliśmy się na parkingu pod centrum handlowym a, że sklepy zamknięte to parking był dla nas i łatwo było się znaleść. Spodziewałem się, że będzie brzydsza ale była no naprawdę niezła dupa, mega uśmiechnięta, ładna buzia i całkiem fajna sylwetka na pierwszy rzut oka. Jak zaparkowała przedemną i wysiadła z samochodu to miałem w głowie "o kurwa, wow" xD Ja jej się też spodobałem przynajmniej z wyglądu bo skomplementowała mnie kilka razy.

Otwarcie, pierwszy kontakt spoko, tak wesoło. Pojechaliśmy jej samochodem (bo tak wolała) nad jeziorko posiedzieć, ale to był przynajmniej dla mnie zły pomysł bo było w pizdu ludzi a ja nie przepadam za takimi tłumami. Można to porównać do świąt w centrach handlowych... tyle samo bydła. W aucie rozmowa była naturalna, dobrze się rozmawiało, udało mi się schwytać parę razy jej wzrok i ogólnie mimo, że prowadziła co jakiś czas zerkała w oczy i to było takie super. Wesoła laska ;) jak się później okazało zbyt wesoła i żywiołowa dla mnie i czasami mnie to irytowało... Ale zaczęło się od tego, że w pewnym momencie poczułem się bardzo niekomfortowo wśród tylu ludzi i dzięki bogu nie było gdzie usiąść  8D bo gdybyśmy tam usiedli to by była kaplica, zamuliłbym masakrycznie. Wzieliśmy lody i picie i poszliśmy na spacer dookoła jeziora. Fajnie było mimo, że nie zawsze rozumiałem co chcę mi przekazać albo ja jej. Małe problemy w komunikacji.

Wzieło się to chyba z różnic, między nami spokojny-przebojowa i czasami jej przebojowość mnie przyćmiewała i zachowywałem się mało naturalnie w sensie nie wiedziałem jak się zachować i co zrobić z ciałem. Miałem duże problemy z mową ciała bo tak jak na poprzedniej randce prowadziłem wszystko i czułem się swobodnie tak tutaj to ona grała główną rolę. Ale znowu to idzie za tym, że ja spokojny=spokojniejsze miejsce, ona przebojowa=skupisko ludzi. Nie czułem się dobrze. Był taki moment, że chciałem uciekać ale to byłoby chamskie ;D

chciałbym coś więcej o tym spotkaniu napisać ale to wszystko było zbyt szalone (ona). Za dużo wrażeń, zbyt trudne do opisania. Wiele wspólnych rzeczy, i dużo różnic. Nie mój typ ale miała coś w sobie. Taką nutkę szaleństwa, dwie nutki, worek nutek co było zajebiste !!8D w tym momencie jestem jednocześnie zadowolony i smutny. Ukradłem jej trochę energii ;) a z drugiej strony martwię się, że zostanę odrzucony jak po 1 randce (tak naprawde ja ją odrzuciłem ale poczułem się odrzucony ;d). Taka sytuacja

czyta się to tragicznie ;d sorki

https://www.youtube.com/watch?v=FV-HPOHu8mY&list=PLB83527B553524312&index=45

https://www.youtube.com/watch?v=xZEO1Lug25s&list=PLB83527B553524312&index=46
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 22:59:29 wysłana przez chinsky »

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 19, 2018, 15:15:36 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Nie wysypiam się. Z tymi lekami znowu cyrki bo ciężko odstawić a jak się bierze chociażby minimalną dawkę to śpię za długo. Mimo to, zasypiam około 22-23 i wstaję 6-8, niby sporo godzin spania ale jakościowo ten sen jest tragiczny.

Z "blogiem" nadrobiłem w tym tygodniu i udało mi się zrobić 7 na 7 prac, czyli każdego dnia coś dziubałem i wrzucałem więc trochę wyświetleń wpadło, a na wyświetleniach mi zależy bo liczę na to, że wtedy trafi to do większej ilości osób. W pracy ciężko było się zabrać za cokolwiek, rozjebane dni i motywacja duża, ale działania mało. Biznesplan zacząłem pisać i zapisałem około 3 stron ale przypuszczam, że nawet w przyszłym tygodniu nie skończę ani formy podstawowej, wyjściowej... Powstaje w mojej głowie małe imperium, które urośnie. Narazie przelewam to na papier.

Z siłownią jest dobrze, wszedłem na większe ciężary, zacząłem dokładniej i ciężej ćwiczyć. Obecnie waga wynosi 85-86 kg, zależy kiedy się ważę 8D. Jedynie w taki sposób sprawdzam progres a może za jakiś czas coś zdjęcia pokarzą, które robię co tydzień. Dietę trzymam, która oceniam 7/10... Za mało było ryżu i kurczaka, głównie z lenistwa albo braku dostępu do kuchenki.. Powoli przyzwyczajam się do diety i nowych produktów oraz ćwiczeń, które wykonuje coraz lepiej bo czuję partie, które mam czuć. Wcześniej tak nie było ;)

Ludzie ah ci ludzie. Kurwa mać, laska z ostatniej randki pisała mi, że chciałaby się spotkać a później zniknęła i tyle ją widziano. I tu mam lekcje by po spotkaniu brać numer telefonu bo przypuszczam, że gdybym miał ten numer to nie pozwoliłbym jej zniknąć. Nie zamierzam z tego powodu płakać i dziś zaproponowałem innej dziewczynie spotkanie więc może akurat.
Mam małą grupkę znajomych, która zaczyna przypominać przyjaźń, wspólne spędzanie czasu, i to czego bardzo mi brakowało to możliwość wyjścia z dwoma osobami, wzięcie kawy na wynos, usiąść na schodkach i rozmawiać :D! Fchuj mi tego brakowało
Szczerze to coraz pewniej czuje się w kontaktach między ludzkich, wiem, że jestem komunikatywny, z poczuciem humoru, przystojny i to mi wystarcza. Czasami powiem coś czego nie powinienem mówić ale pracuje nad tym 8D Coraz częściej słyszę, że jestem przystojny, naprawdę, każdego dnia i to daje mi takich skrzydeł, że chcę mi się wychodzić. Wiadomo, że to motywacja zewnętrzna (poniekąd) ale zamierzam wypracować wewnętrzną na siłowni i w relacjach z innymi. 

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik. !!!!  :ok: :ok:
Basen/siłka , dieta  :ok: :ok:
Ludzie  :ok:
Napisać biznesplan  :ok: ->

Cele na ten tydzień
Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik. !!!!
Basen/siłka , dieta
Ludzie
Napisać biznesplan

to wszystko. Do zobaczenia za tydzień ;p

• Użytkownik
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 26, 2018, 19:20:22 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Praca
Teoretycznie mniej pracowałem, i w sumie mało zrobiłem w tym tygodniu.
Odpuściłem trochę 2forum bo nie odpowiada mi to wszystko.. nie podoba mi się styl wszystkiego.
Nie chce mi się pracować bo w firmie jest kiepsko, wszystko stoi..
ii wciąż brak konkretnego pomysłu na przyszłość...
trzymam się pracy dalej bo taki był cel i podstawa wszystkiego ;)

Ludzie
Spędziłem czas z koleżankami, oglądaliśmy film i było super, mam fajne pamiątkowe zdjęcie!
Byłem też na kawie z grupą znajomych, i przyszło kilka osób.
Randki odpuściłem bo mnie wkurwiają w sumie te laski z tych portali, nudne jak flaki z olejem
Chciałbym coś wyrwać na mieście ale się boję chociaż czasami mam ochotę do kogoś podejść ;)

Siłka
Waga stoi w miejscu, 86.2 na czczo 
Treningi spoko chociaż nie chciało mi się..
Dieta to jebana masakra, ile tego trzeba zjeść by coś przybrać to się w pale nie mieści. Dołuje mnie to fchuj, męczy mnie to fchuj i zaniedługo jak się wkurwię to kupię sterydy  8D a tak poważnie to przejdę się chyba po jakieś odżywki..

Nastrój
Czułem w tym tygodniu, że nastrój poszedł do góry za bardzo. Byłem nakręcony jak samochodzik i zobaczyłem to zbyt późno. Znowu muszę się umówić do psychiatry po prochy by ten nastrój zbić do normalnego poziomu... Ale to też jest dziwne, bo niby jestem nakręcony i mogę robić wszystko i wiele rzeczy naraz ale w efekcie nie robię nic przez jakąś część dnia :facepalm:

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik. !!!!  :ok: :ok:
Basen/siłka , dieta  :ok: :ok:
Ludzie  :ok:
Napisać biznesplan  :ok: ->

Cele na ten tydzień

Praca - Keep your craft and your skills strong
Basen/siłka , dieta
Ludzie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2018, 22:25:53 wysłana przez chinsky »