Autor Wątek: Pod opieką psychiatry  (Przeczytany 2465 razy)

• Amator
  • **
  • Reputacja: +10
  • Miejsce pobytu:
Odp: Pod opieką psychiatry
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2018, 12:28:57 »
0
Hej ŻyjWięcej!

Praktyka, opinia, obserwacja, refleksja, informacja, rozważanie, dociekanie, krytycyzm, diagnostyka, nic na siłę,

Jestem :) Musiałem odpocząć, parę rzeczy się jeszcze wydarzyło związanymi z ostatnimi wydarzeniami które na mnie źle wpłynęły - lęki, strach, odrzucenie, myśli "s". Wczoraj zgłosiłem się do psychiatry i wracam do leków bo inaczej nie dam rady a muszę wygłuszyć myśli i zrobię to z pomocą proszków. Wizyta przebiegała fajnie, zostałempochwalony i porównując mnie z przed roku do teraz pani Doktor stwierdziła, że zajebisty progres !

Tak szczerze to posypałem się totalnie przez ostatnie 2 tygodnie, ale wyjdę na prostą. Byłem teraz w Krakowie odpocząć, chcę zostać jeszcze parę dni w domu bo wracam do leków a z proszkami jest jak jest, raz lepiej raz gorzej. Jeździłem na basen, odkryłem fajne miejsca, spróbowałem kilku nowych rzeczy i troszkę powychodziłem ze swoich stref komfortu. Do pracy wracam prawdopodobnie od poniedziałku o ile nic się nie spierdoli ;) Z ludźmi i poznawaniem nowych osób dalej niewiadoma, myślę, że wrócę do tego jak będę z powrotem w pracy

Cele na ten tydzień (do niedzieli) :
Praca - Keep your craft and your skills strong (w domciu) 2 godzinki dziennie
Poczytać o finansach, orientacyjnie, z ciekawości

https://www.youtube.com/watch?v=drsMyeXzLSo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2018, 12:58:04 wysłana przez chinsky »

• Amator
  • **
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2018, 16:33:54 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Praktyka, opinia, obserwacja, refleksja, informacja, rozważanie, dociekanie, krytycyzm, diagnostyka, nic na siłę,

Fajne mam te leki :P ogólnie to zostałem postawiony na nogi, czuje się dobrze a wszystkie złe i negatywne myśli ucichły. Zobaczymy na jak długo ale jestem dobrej myśli. Od czwartku czyli ostatniego wpisu do dziś fajnie spędziłem czas. Byłem w kinie, na spacerze z xxx, ale wciąż nie wiem co dalej w kwestiach towarzyskich... jest kiepsko wkurwe. Nie potrafię się przemóc, nie wiem jak. Rozmawiałem również o tym z szefową i ona o tym myśli w ten sposób "Nie wiem czemu tak jest, jesteś przecież wszędzie lubiany, fajnie się z tobą rozmawia itd a mimo to jesteś sam". CHuj tam wie ........................................  ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Cele z poprzedniego tygodnia:
Praca - Keep your craft and your skills strong (w domciu) 2 godzinki dziennie  :ok:
Poczytać o finansach, orientacyjnie, z ciekawości   :ok:

Odnośnie pracy, czytania, finansach, celów z tego tygodnia to:
Założyłem sobie dziennik na forum zagranicznym z moimi pracami które wykonuje w wolnym czasie i dostałem fajne pozytywne komentarze. Jest długa droga przedemną ale w ten sposób zaczynam to w jakimś niewielkim stopniu rozwijać, od skromnego dziennika. Nie wiem co z tego będzie ale zamierzam dać innym radość z oglądania moich postępów a z siebie uczynić mistrza !

Cele na ten tydzień
Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.
Umówić się na psychoterapie.
Basen/siłka - sport
Ludzie ??

https://www.youtube.com/watch?v=0AGD78mWcss

• Administrator
  • Elitarny
  • Łam zasady, albo zasady złamią ciebie.
  • Reputacja: +545
  • Miejsce pobytu: Łódź
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2018, 22:00:15 »
+1
Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze :). Gratulacje!

PS
Czego ciekawego się dowiedziałeś na temat finansów?

• Amator
  • **
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 08, 2018, 23:52:35 »
+1
Hej ŻyjWięcej!

Średnio chce mi się pisać. Nadrobiłem sprawy z pracą i cudów nie zarobiłem w tym tygodniu ale fajnie mi się pracowało. Ciężko też tyrałem z drugim dziennikiem gdzie udało mi się w tydzień wbić prawie 700 wyświetleń i 30+ odpowiedzi... Oczywiście jest to zasługa, że dużo zrobiłem i każdego dnia rano wrzucałem coś nowego i chciałbym to utrzymać ale w cholerę mnie to kosztuje...

Do siłowni i basenu nie miałem głowy. Zresztą nie miałem tej dyszki + kolejnych 2 dyszek na paliwo by sobie pojechać na basen czy siłkę. Przez te wolne co miałem kiepsko jest z kasą ;)

Do terapeuty się nie umówiłem ale mam kontakt z kimś takim. Znowu chodzi o pieniądze.

Z ludźmi w tym tygodniu wyszło pół na pół. Poznałem fajną kobietę na jednym z portali i to co odjebałem to powinni tego uczyć na wszystkich kursach. Wyszło boskoooo tylko, że na spotkaniu już tak kolorowo nie będzie o ile będzie. Nie czuję się na tyle dobrze i pewnie siebie.

Troszkę z nastrojem poleciałem w dół, to znaczy od eufori po rozpacz. Jest różnie ale już nie ma tej stabilności która była 1-2miesiące temu.

Przestałem grać na komputerze, tak totalnie, zero

Zapowiada się kiepsko finansowy tydzień bo nie pracujemy 3 dni w tym tygodniu czyli przełoży się to finansowo na kolejny tydzień.

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.  :ok: :ok:
Umówić się na psychoterapie.  :nieok:  :ok:
Basen/siłka - sport  :nieok: :nieok:
Ludzie ??  :ok:

Cele na ten tydzień
Umówić się na psychoterapie.
Basen/siłka - sport
Ludzie ?? Randka? :>

https://www.youtube.com/watch?v=SRDRHUlXPXM

Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze :). Gratulacje!

PS
Czego ciekawego się dowiedziałeś na temat finansów?

Dziękuje Damian, przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale nie miałem do tego głowy. Niby nie wiele ale czasami mam tego dziennika dość i był to chyba taki tydzień kiedy byłem na niego obrażony a tobie się oberwało rynkoszetem ;) Pokazałem brak szacunku nie odpisując tobie bądź odpisując dopiero dziś za co przepraszam.

O finansach to chciałem się dowiedzieć głównie co to są te kryptowaluty, bitcoiny. Ciągle gdzieś się o tym słyszy a tak naprawdę nie wiadomo co to jest stąd też ten cel. Myślałem, że może to coś być dla mnie. Ale czytając o tym zaprowadziło mnie to do tego, że dla mnie się liczy praca i praca poza pracą i wtedy będą finanse  8D

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:05:43 »
+1
i każdego dnia rano wrzucałem coś nowego i chciałbym to utrzymać ale w cholerę mnie to kosztuje...
Ciekawe doświadczenie. Przynajmniej wiesz, że czegoś się robić nie opłaca. Pytanie ode mnie - jaki cel/sens ma pisanie tego (i/lub tego drugiego) dziennika dla Ciebie?

Z ludźmi w tym tygodniu wyszło pół na pół. Poznałem fajną kobietę na jednym z portali i to co odjebałem to powinni tego uczyć na wszystkich kursach. Wyszło boskoooo
Czekam na szczegóły :)

Przestałem grać na komputerze, tak totalnie, zero
I jakie efekty?

Zapowiada się kiepsko finansowy tydzień bo nie pracujemy 3 dni w tym tygodniu czyli przełoży się to finansowo na kolejny tydzień.
A to zdanie akurat cieszy, bo pokazuje w fajny sposób kwestie przyczynowo-skutkowe.

Dziękuje Damian, przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale nie miałem do tego głowy. Niby nie wiele ale czasami mam tego dziennika dość i był to chyba taki tydzień kiedy byłem na niego obrażony a tobie się oberwało rynkoszetem  Pokazałem brak szacunku nie odpisując tobie bądź odpisując dopiero dziś za co przepraszam.
Spoko, wyluzuj. Nic na siłę ;)

• Amator
  • **
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:57:03 »
+1
Ciekawe doświadczenie. Przynajmniej wiesz, że czegoś się robić nie opłaca. Pytanie ode mnie - jaki cel/sens ma pisanie tego (i/lub tego drugiego) dziennika dla Ciebie?
Ten dziennik piszę bo hartuje mojego ducha i czy mi wierzysz czy nie ale zbieram małe korzyści ! Uczy mnie cierpliwości, konsekwentności, spokoju i otwartej głowy. Tak jak kiedyś pisałem, tutaj widzę wszystko czarno na białym, ile mówię, ile robię, ile zbieram.
Ponad to daje sobie pewne zobowiązania z których staram się wywiązywać a mają one większą moc jeżeli są napisane tutaj. Wiadomo jest różnie ale będzie lepiej i lepiej. Dużo by pisać.

Drugi dziennik jest z moją twórczością bo czuję, że to jest ten moment i powinienem cisnąć ostro. Tam nie piszę, tak pokazuje tylko swoją pracę. Jest ciężko, bo pracuję więcej ale muszę spróbować czy ma to jaki kolwiek sens, wstawiania czegoś codziennie i tak dalej. Wierzę, że za rok ostrej pracy ludzie będą się do mnie odzywać w sprawie zamówień. Sprawdzam i testuje.

I jakie efekty?
Zastąpione pracą albo szukam innych możliwośc np gdzieś wyjść, takie fajne naturalne myśli :)

A to zdanie akurat cieszy, bo pokazuje w fajny sposób kwestie przyczynowo-skutkowe.
No niestety żyję w bańce która pęknie któregoś dnia

Spoko, wyluzuj. Nic na siłę ;)
<3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2018, 19:12:59 »
+1
Wiesz co? Przynajmniej masz tak, że jesteś czegoś świadom - np. finansów. Inni ludzie by olali temat, ale ty swoją dojrzałością pokazujesz po prostu, że nie jesteś ignorantem. Nie ważne jak Ci życie dopiecze, masz świadomość, a to oznacza, że się będziesz uczył, A TO OZNACZA, że ciągle będzie lepiej!

• Amator
  • **
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:53:30 »
0
Hej ŻyjWięcej!

Ciężko mi się skupić na tylu rzeczach na raz. Praca, sport, ludzie, emocje. Zajmuje się jednym to zaniedbuje drugie i wtedy to drugie wypada mi z głowy na amen. W tym tygodniu jak i w sumie poprzednim i poprzednim był sport.. No zjebałem

Odwiedziłem rodzinę, dziadziusia który jest ze mnie wreszcie zadowolony i mimo, że nie wychodzę finansowo dobrze to powiedział żebym to kontynuował a z czasem zacznie się to spieniężać co dało mi dużego kopa :) Zostało mi to w głowie bo dziadek to uparty i mądry gość który ciężką pracą i uporem osiągnął wiele, ale najbardziej w nim lubie to, że jest zajebistym człowiekiem.

Z ludźmi w tym tygodniu to było tak 5/10. Randki nie było. Ale kontakt z tą dziewczyną jest. Ponad to były jeszcze w tym tygodniu jakieś bliższe kontakty co oczywiście dało mi takiej fajnej męskiej energii  :mwuahahaha:  Sprawdziłem się również jako kumpel i przyjaciel, wiem o tym! Nawet jeżeli ktoś tego nie docenia! WIem ile włożyłem w przyjaźń i koleżeństwo siebie !

Emocje, nastroje to jest kurwa tragedia, jestem totalnie rozjebany. Góry, dołki, energia, brak energii, śmiech, płacz, duma,
wstyd itd.

Z pracą tak średnio w tym tygodniu bo szefowej nie ma i nie ma też bardzo co robić. Ćwiczę w domu, wrzucam na forum zdjęcia ale za mało w tym radości, wypalenie :troll: Chce mi się robić, ćwiczyć ale efekt jest mało radosny mimo, że jest zrobione dobrze. Może tylko ja to tak odbieram.

Wciąż jest u mnie dużo chaosuuuu, być może tymczasowego ale pragnę pchać ten wózek dalej

Praca - Keep your craft and your skills strong  / Drugi dziennik.  :ok: :ok:
Umówić się na psychoterapie.  :nieok:                     - kasaaaa
Basen/siłka - sport  :nieok: :nieok:
Ludzie ?? Randka? :>   :ok: :ok: :ok: :ok:

Cele na ten tydzień
Basen/siłka - sport
Ludzie ?? Randka? :>

www.youtube.com/watch?v=QXMUY4deXs0

https://www.youtube.com/watch?v=fQDEUU1lyZQ!!!!!!!