Praktyka Rozwoju > Dzienniki Rozwoju Osobistego

Pod opieką psychiatry

<< < (15/15)

chinsky:
Czwartek, 02.05.2019. Żyje, na czym to skończyłem ? ;d

Cześć Żyjwięcej

Nie chciało mi się ostatnio pisać, w związku przestało się układać a mieszkanie z dziewczyną pokazało mi, jak bardzo źle trafiłem mimo, że jest cudowną kobietą ale nie dla mnie, za dużo różnic i powoli to akceptuje. W pracy miałem mega chujowy okres, byłem rzucany ze stanowiska na stanowisko i rosła we mnie ogromna frustracja bo tam nie umiałem, tu nie widziałem jak coś zrobić a w tym zakładzie co jeden to głupszy i ostatecznie źle się przez to czułem. Wygadałem się jednej babce, że źle mi się pracuje i mam to w dupie a ona pogadała z kierownikiem tak od siebie i ten mi dużo pomógł. Co prawda umiem robić na każdym stanowisku i wiem jak tam robić, ale głównie frustracja rosła we mnie dlatego, że nie wiedziałem co ustawić w tej maszynie, wiedziałem jak ale nie co xD. We wtorek przyszedł do mnie główny majster i powiedział, że będę uczył się na ustawiacza, i on mnie będzie uczył. A dziś potwierdził to szef pytając : rozmawiałeś z Ma..."jstrem" a ja tak, na co odparł to ja już Ci nie będę mówił, po prostu dostajesz szanse. Tak więc po niecałych 4 miesiącach awansuje :) Nie wiem co będzie dalej i jak to będzie wyglądać ale jestem z siebie dumny.

Mieszkanie wynajmuje i mieszka mi się rewelacyjnie, niestety dalej z "dziewczyną" ale tu na razie jest niepewność wszystkiego.

Ogólnie miewałem gorsze okresy, musiałem znowu iść do psychiatry, dużo grałem na kompie, ciężko mi się pozbierać po ostatnich wydarzeniach z dziewczyną z która nie wiem czy jestem i czy z nią chce być.

Ale czuje się dobrze i cały czas, powoli, konsekwentnie, cierpliwie idę do góry. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej