Praktyka Rozwoju > Dzienniki Rozwoju Osobistego

Regulamin Forum (i Dzienników Rozwoju Osobistego)

(1/1)

Smiler:

Witamy na forum projektu ŻyjW!ęcej

1. Po pierwsze
Za forum odpowiedzialny jest Administrator, czyli ja - Smiler. Wszystkie decyzje, które tu podejmuję są po to, aby w pełni realizować ideę ŻyjW!ęcej dlatego proszę o dostosowywanie się do wszystkich moich poleceń. Jeśli polityka forum Ci nie odpowiada - usuń konto. Jednak jeśli zdecydujesz się kontynuować swoje działania w tym miejscu, oznacza to, że wyrażasz zgodę na akceptację wszystkich warunków związanych z forum ŻyjW!ęcej. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym temacie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

2. Po drugie
Najważniejszy dział to Dzienniki Rozwoju Osobistego (DRO). W wersji podstawowej Dziennik działa następująco:

* Zakładasz swój temat i przedstawiasz się w nim.
* Deklarujesz swoje cele (przykład z mojego Dziennika: Cele 2017).
* Minimum raz na miesiąc piszesz podsumowanie swoich działań w kontekście deklarowanych celów (przykład z mojego Dziennika: Podsumowanie Kwietnia 2017).Jeśli chcesz pisać częściej - droga wolna. Pamiętaj jednak, że żeby dostać wsparcie ode mnie, najpierw musisz na nie zasłużyć, a więc udowodnić mi, że Twój Dziennik to nie chwilowa fanaberia, ale silna, wewnętrzna potrzeba. Z tego względu pierwszych kilka(naście) postów prowadzonych przez kilka(naście) tygodni w Twoim dzienniku pozostanie bez mojej odpowiedzi, a jeśli Dziennik nie będzie regularnie aktualizowany, zniknie z forum.

3. Po trzecie
Za działanie na niekorzyść forum, reklamy oraz spam jest momentalny ban.

Życzę owocnych dyskusji!
Administrator forum ŻyjW!ęcej,
Smiler

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej