Autor Wątek: Dajary of Smiler, czyli Imperium Dobra  (Przeczytany 22681 razy)

• Low

• Gość
Odp: Dajary of Smiler, czyli Imperium Dobra
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 02, 2017, 15:54:25 »
0
Nikt się nie kwapił, żeby się spytać "czy można jednego dla lubej" oprócz mnie. Okazało się, że mogę wziąć ich tyle, ile chcę ! NO TO SZALEJ DUSZA, PIEKŁA NIE MA! WZIĄŁEM CAAAŁĄ STERTĘ! Agata była wtedy w toalecie i jak wróciła, to jej wręczyłem kwiaty i poszliśmy na salę. Mieliśmy ostatni rząd, więc szła z tymi tulipanami tak, że wszyscy ją widzieli. Sam nie wiem co baby mają z tą atencją, ale to chyba dla nich ważne, bo potem mi na ucho wyszeptała usatysfakcjonowana, że każda dziewczyna się na nią patrzyła z zazdrością
Masz taki props ode mnie za tą akcję, że masakra. Mega motyw! <3
I fajnie, że w końcu mogłem dowiedzieć się o tym, co działo się u Ciebie od strony sercowej!

Tak ogólnie to mega spoko wpis. Długi, jak wszystkie Twoje wpisy, ale ten fajnie, lekko się czytało. ;)
Sprecyzuj sobie jakoś bardziej namacalnie ten cel z finansami, bo tak to słabo to widzę.. 8D

• Administrator
  • Elitarny
  • Łam zasady, albo zasady złamią ciebie.
  • Reputacja: +536
  • Miejsce pobytu: Łódź
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 02, 2017, 16:09:04 »
+1
Przeczytałem całe podsumowanie i powiem Ci, że jest pod wrażeniem twoich przemyśleń i wniosków :) Widać, że wiele rzeczy do Ciebie dotarło (przynajmniej w teorii). Trzymam kciuki za wcielenie w życie i trzymanie się postanowień :)
Dziękuję :wstydzioch:. Powiem Ci, że jak ktoś taki jak ty (będący blisko mnie) to stwierdza, to aż serce rośnie. Póki co - trzymam się swoich postanowień "intelektualnych", które do mnie dotarły tak już od 2-3 miesięcy, więc póki co jest dobrze. Ostatni miesiąc był najlepszy. Oby było jeszcze lepsiej <3

Nikt się nie kwapił, żeby się spytać "czy można jednego dla lubej" oprócz mnie. Okazało się, że mogę wziąć ich tyle, ile chcę ! NO TO SZALEJ DUSZA, PIEKŁA NIE MA! WZIĄŁEM CAAAŁĄ STERTĘ! Agata była wtedy w toalecie i jak wróciła, to jej wręczyłem kwiaty i poszliśmy na salę. Mieliśmy ostatni rząd, więc szła z tymi tulipanami tak, że wszyscy ją widzieli. Sam nie wiem co baby mają z tą atencją, ale to chyba dla nich ważne, bo potem mi na ucho wyszeptała usatysfakcjonowana, że każda dziewczyna się na nią patrzyła z zazdrością
Masz taki props ode mnie za tą akcję, że masakra. Mega motyw! <3
I fajnie, że w końcu mogłem dowiedzieć się o tym, co działo się u Ciebie od strony sercowej!

Tak ogólnie to mega spoko wpis. Długi, jak wszystkie Twoje wpisy, ale ten fajnie, lekko się czytało. ;)
Sprecyzuj sobie jakoś bardziej namacalnie ten cel z finansami, bo tak to słabo to widzę.. 8D
Dzięki ;)!

A co do finansów, to niebawem machnę krótki wpis z celami na 2017 i tam może będzie dokładniej ;)

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:16:20 »
+2
CELE 2017

Pomysł z celami jest moim zdaniem bardzo fajny i trafiony ( http://zyjwiecej.pl/index.php?topic=1467.0 ). Ja sam postanowiłem, że w miarę możliwości będę w każdym większym wpisie w moim dzienniku umieszczał listę na samym początku lub końcu, żeby móc się z tego rozliczać.

Mój wpis ma charakter pokazowo-edukacyjny. Chcę pokazać innym forumowiczom jak myślę i jak przebiega u mnie proces tworzenia celów w kontekście zakresowości (od zakresu do konkretu 8D). Chciałbym również móc pokazać innym moim czytelnikom jak mogą działać samodzielnie w przyszłości :).

Na początek jednak zacznijmy od zebrania wszystkiego w całość i dodania trochę nowości!

1. Zbieram wszystkie moje (ważne) cele z poprzedniego wpisu
4 elementy
CEL 2017: Nawiązać dużo bardziej rozwiniętą relację z Aniołem Stróżem (Aniołami), później z Chrystusem, a później z Bogiem.

CEL 2017: Przeczytać co najmniej 10 książek (dieta).
CEL 2017: Nauczyć się grać w szachy (trening).
CEL 2017: Tak organizować sobie czas, żeby niedzielę mieć absolutnie dla siebie i rano np. pomedytować (relaks).

CEL 2017: Więcej sztuki, kurwa! Teatr jest zajebisty (o czym przypomniałem sobie przy okazji wyjścia z PP na "ImproAtak"), więcej teatru. Chciałbym odwiedzić ten przybytek radości mego serca co najmniej 10 razy (dieta).
CEL 2017: Zrobić jakiś kurs aktorstwa, bo to gdzieś mi chodzi po głowie jakiś czas, a przyda mi się w przyszłości na scenie. Opcjonalnie - nauczyć się wreszcie grać na gitarze 8D (trening).
CEL 2017: Raz na tydzień znajdować czas na pozbycie się negatywnych emocji i ukojenie serca, wypłakanie się (relaks).
=

+ nauczyć się rysować

CEL 2017: Kontynować dietę (dieta).
CEL 2017: Rozkręcić się z ruchem i sprawnością (trening).

+ umieć zrobić 50 pomopek
CEL 2017: Kłaść się spać przed 0:00 (relaks).

Role społeczne
CEL 2017: Znaleźć pracę.
CEL 2017: Założyć firmę (nie ważne co i jak, po prostu chcę ten akt mieć za sobą... a jakbym miał się na tym wyłożyć na twarz, trudno).
CEL 2017: Przeprowadzić min. 5 wykładów dla studentów (w ramach 3S).
CEL 2017: Średnio raz na tydzień wrzucać coś na swój kanał 3S.
CEL 2017: Wyprowadzić z chłopakami PonadPrzeciętnych na prostą.

CEL 2017: Ogarniać na bieżąco doktorat.

CEL 2017: Jeździć na rolkach trochę więcej :). Jest to jedyny sport który mnie nie nudzi.

CEL 2017: Dalej mieć wyjebane na kobiety 8D. Skupić się na sobie i cisnąć. Tyle.

CEL 2017: Częściej jeździć do rodziny. Ot tak, po prostu - pogadać i (przede wszystkim) pobawić się z Bartusiem (co - jak uważam - idzie mi całkiem sprawnie).

CEL 2017: Zlot ŻW w Warszawie
CEL 2017: Zlot ŻW w Katowicach
CEL 2017: Zlot ŻW we Lwowie

Wszechświat i Bóg (Łowca Życia)
CEL 2017: Zamknąć moją kartę 3S związaną z Łodzią

Materialność
CEL 2017: Kupić sobie lepsze rolki (najpierw te do jazdy po mieście, a później do jazdy agresywnej).
CEL 2017: ZARABIAĆ WIELKIE HAJSY 8D (strasznie sprecyzowany cel, prawda 8D?)
+ Wynająć sobie biuro na kręcenie filmów
+ Kupić sobie sprzęt do kręcenia vlogaska (stabilizator kamery, blendy, lustrzanka, tła fotograficzne)

2. Dzielę te cele na 2 kategorie i trochę bardziej ogarniam

Cele do jednorazowego osiągnięcia:
  • Przeczytać co najmniej 10 książek (dieta)
  • Odwiedzić teatr co najmniej 10 razy
  • Nauczyć się grać w szachy i rozegrać co najmniej 10 meczy (każdy z inną osobą)
  • Zrobić kurs/warsztaty aktorskie/sceniczne
  • Nauczyć się grać podstawowych chwytów na gitarze
  • Nauczyć się rysować
  • Zrobić 50 pompek
  • Znaleźć pracę
  • Założyć firmę
  • Przeprowadzić min. 5 wykładów dla studentów w ramach 3S
  • Wyprowadzić z chłopakami PP na prostą
  • Być na zlocie w Warszawie
  • Być na zlocie w Katowicach
  • Być na zlocie we Lwowie
  • Zamknąć kartę 3S związaną z Łodzią
  • Kupić sobie lepsze rolki do jazdy agresywnej
  • Kupić sobie lepsze rolki do jazdy urban/freestyle
  • Kupić sobie lustrzankę
  • Kupić sobie blendy
  • Kupić tła fotograficzne i stojak (czarne i białe)
  • Kupić sobie stabilizator kamery
  • Zrobić amatorski prompter

Cele do stałej realizacji:
  • Modlić się choć raz dziennie, nawet przez chwilę, ale być w ciągłym kontakcie z Bogiem(duch)
  • Spędzać niedzielę "na niczym" ("Niedziela Damianka" :wstydzioch: )
  • Regularnie pozbywać się negatywnych emocji, wypłakiwać się (relaks serca)
  • Kontynuować dietę
  • Robić minimum treningowe (pn, śr, pt to pompki+brzuch; wt, czw, sb to marsze min. 5km
  • Kłaść się spać przed 0:00 (relaks)
  • Średnio raz na tydzień wrzucać coś na swój kanał 3S
  • Na bieżąco działać z doktoratem (docelowo - poświęcać mu jeden dzień w tygodniu)
  • Dużo jeździć na rolkach
  • Skupić się i działać najpierw dla siebie
  • Częściej odwiedzać rodzinę (tak raz na miesiąc minimum) oraz bawić się z Bartusiem
  • Zarabiać łącznie średnio 3.000zł miesięcznie (netto)
  • Wynajmować biuro na kręcenie vloga

3. Priorytetyzuję cele
Uwaga - priorytety układałem według moich potrzeb, pilności, możliwości oraz istotności (a nie tylko istotności). Np. Założenie firmy jest dla mnie dużo bardziej istotne niż znalezienie pracy. Za to znalezienie pracy (i utrzymanie jej przez min. 2 lata) jest znacznie bardziej pilne. Również założenie firmy jest dużo bardziej istotne od zrobienia wykładów dla studentów, ale wykłady są w dużo bliższym zasięgu moich możliwości niż firma :). No i wprowadziłem kolejne małe poprawki w celach :P

Cele do jednorazowego osiągnięcia:
  • Znaleźć pracę
  • Przeprowadzić min. 3 wykłady dla studentów w ramach 3S
  • Wyprowadzić z chłopakami PP na prostą
  • Być na zlocie we Lwowie
  • Założyć firmę
  • Zamknąć kartę 3S związaną z Łodzią
  • Być na zlocie w Warszawie
  • Być na zlocie w Katowicach
  • Przeczytać co najmniej 10 książek (dieta umysłu)
  • Zrobić 50 pompek (trening ciała)
  • Kupić stabilizator kamery
  • Kupić blendy
  • Kupić lepszy mikrofon krawatowy
  • Kupić lustrzankę
  • Zrobić amatorski prompter
  • Kupić tła fotograficzne i stojak (czarne i białe)
  • Kupić lepsze rolki do jazdy urban/freestyle
  • Nauczyć się rysować
  • Odwiedzić teatr co najmniej 10 razy (dieta serca)
  • Nauczyć się grać w szachy i rozegrać co najmniej 10 meczy - każdy z inną osobą (trening umysłu)
  • Zrobić kurs/warsztaty aktorskie/sceniczne (trening serca)
  • Kupić lepsze rolki do jazdy agresywnej
  • Nauczyć się grać podstawowych chwytów na gitarze (trening serca)

Cele do stałej realizacji:
  • Modlić się choć raz dziennie, nawet przez chwilę, ale być w ciągłym kontakcie z Bogiem(duch)
  • Skupić się na sobie i działać najpierw i przede wszystkim dla siebie (chodzi o mentalność)
  • Kontynuować dietę (dieta ciała)
  • Robić minimum treningowe, czyli: pn, śr i pt to pompki+brzuch; wt, czw i sb to marsz min. 5km (trening ciała)
  • Kłaść się spać przed 0:00 (relaks ciała)
  • Średnio raz na tydzień wrzucać coś na swój kanał 3S
  • Na bieżąco działać z doktoratem (docelowo - poświęcać mu jeden dzień w tygodniu)
  • Zarabiać łącznie średnio 3.000zł miesięcznie (netto)
  • Wynajmować biuro na kręcenie vloga
  • Spędzać niedzielę "na niczym" ("Niedziela Damianka" :wstydzioch: )
  • Częściej odwiedzać rodzinę (tak raz na miesiąc minimum) oraz bawić się z Bartusiem
  • Dużo jeździć na rolkach
  • Regularnie pozbywać się negatywnych emocji, wypłakiwać się (relaks serca)

4. Wyróżniam to, co jest dla mnie najważniejsze

1. Znaleźć pracę
2. Przeprowadzić min. 3 wykłady dla studentów w ramach 3S
3. Wyprowadzić z chłopakami PP na prostą
4. Być na zlocie we Lwowie
5. Założyć firmę

Zamknąć kartę 3S związaną z Łodzią
Być na zlocie w Warszawie
Być na zlocie w Katowicach
Przeczytać co najmniej 10 książek (dieta umysłu)
Zrobić 50 pompek (trening ciała)
Kupić stabilizator kemary
Kupić blendy
Kupić lepszy mikrofon krawatowy
Kupić lustrzankę
Zrobić amatorski prompter
Kupić tła fotograficzne i stojak (czarne i białe)
Kupić lepsze rolki do jazdy urban/freestyle
Nauczyć się rysować
Odwiedzić teatr co najmniej 10 razy (dieta serca)
Nauczyć się grać w szachy i rozegrać co najmniej 10 meczy - każdy z inną osobą (trening umysłu)
Zrobić kurs/warsztaty aktorskie/sceniczne (trening serca)
Kupić lepsze rolki do jazdy agresywnej
Nauczyć się grać podstawowych chwytów na gitarze (trening serca)

1. Modlić się choć raz dziennie, nawet przez chwilę, ale być w ciągłym kontakcie z Bogiem(duch)
2. Skupić się na sobie i działać najpierw i przede wszystkim dla siebie (chodzi o mentalność)
3. Kontynuować dietę (dieta ciała)
4. Robić minimum treningowe, czyli: pn, śr i pt to pompki+brzuch; wt, czw i sb to marsz min. 5km (trening ciała)
5. Kłaść się spać przed 0:00 (relaks ciała)
6. Średnio raz na tydzień wrzucać coś na swój kanał 3S
7. Na bieżąco działać z doktoratem (docelowo - poświęcać mu jeden dzień w tygodniu)

Zarabiać łącznie średnio 3.000zł miesięcznie (netto)
Wynajmować biuro na kręcenie vloga
Spędzać niedzielę "na niczym" ("Niedziela Damianka" :wstydzioch: )
Częściej odwiedzać rodzinę (tak raz na miesiąc minimum) oraz bawić się z Bartusiem
Dużo jeździć na rolkach
Regularnie pozbywać się negatywnych emocji, wypłakiwać się (relaks serca)

5. Zostawiam esencję

1. Znaleźć pracę
5. Założyć firmę

1. Modlić się choć raz dziennie, nawet przez chwilę, ale być w ciągłym kontakcie z Bogiem(duch)
2. Skupić się na sobie i działać najpierw i przede wszystkim dla siebie (chodzi o mentalność)
4. Robić minimum treningowe, czyli: pn, śr i pt to pompki+brzuch; wt, czw i sb to marsz min. 5km (trening ciała)
7. Na bieżąco działać z doktoratem (docelowo - poświęcać mu jeden dzień w tygodniu)

6. Nadaję 2017 rokowi ideę przewodnią

Ten rok ogłaszam MOIM ROKIEM. Wiem - mało ambitnie 8D. Myślałem o tym, żeby był to rok mojego ciała, bo w sumie chcę się na tym właśnie skupić, ale jest też kilka innych, ważnych dla mnie kwestii, które chciałbym zrealizować. Miałem więc do wyboru dwa paradygmaty:
- mój rok (a w konsekwencji kolejne lata szłyby w myśl idei "rok moich bliskich" oraz "rok ojczyzny" itd.),
- rok ciała (a w konsekwencji kolejne lata szłyby w myśl idei "rok mojego serca" oraz "rok mojego umysłu" itd.).

Zdecydowałem się na taką ideę przewodnią, bo jest dobra na start i - co tu dużo mówić - w miarę łatwa w zrealizowaniu (a więc jak najbardziej możliwa do osiągnięcia). Poza tym daje fajne możliwości, bo można równolegle prowadzić mój rok oraz rok ciała, a później rok dla bliskich połączyć z rokiem serca, by na końcu rok ojczyzny spiąć razem z rokiem umysłu. Można to fajnie miksować, zmieniać, prowadzić równolegle i w ogóle.

Finalnie jednak mamy efekt w postaci roku, w którym skupiam się na sobie, a żeby to zrealizować z pełną satysfakcją, zrealizuję następujące cele i następujące działania będę prowadzić stale:

1. Znaleźć pracę
5. Założyć firmę

7. Działam!
1. Znaleźć pracę
Właśnie jestem świeżo po rozmowie z rekruterem z jednej firmy, do której składałem CV i w następnym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną. Mam duże szanse dostać robotę, bo jednym z moich atutów jest fakt, że jestem dostępny od zaraz.

W sobotę widzę się z chłopakami z PonadPrzeciętnych i chcę poruszyć ten temat. Mam już propozycje wykładów i pierwszy chciałbym zrobić pt. "Jak nauczyć się angielskiego (lub jakiegokolwiek języka obcego)?"

W sobotę rozmawiamy o dalszych celach, bo część już zrobiliśmy. Tutaj bez szaleństw, nadal jestem spokojny, obdarzam chłopaków większym zaufaniem.

-

5. Założyć firmę
-

oraz

Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby podczas marszy w rytm kroków zmawiać różaniec. Fajna sprawa! Później pomyślałem, że mogę po prostu czas poświęcony na treningi poświęcać Bogu... i w ogóle poświęcać czas Bogu :)!

Właśnie kończę układanie swoich celów, więc jest dobrze 8D

Zakupy zrobione, a teraz jak kliknę, żeby zatwierdzić ten post, to lecę do kuchni w gary :). Więcej w tym wyzwaniu: http://zyjwiecej.pl/index.php?topic=1487.0

Trzymam się, jest ok. Więcej w wyzwaniu wyżej.

Tu jest źle. Pracuję nad tym. Więcej w wyzwaniu wyżej.

Dziś do tego usiądę, żeby jutro mieć gotowy chociaż jakiś filmik. Postaram się w weekend nagrać jakieś proste rzeczy, żeby tylko na bieżąco się pojawiało cokolwiek (głównie ćwiczenia).

Za chwilę biorę się za "Przedsiębiorczość" Kurczewskiej :).

Nie zawsze każdy wpis będę zaczynał od swoich celów, ale na bank będę chciał tu pisać w miarę regularnie i podsumowywać swoje działania właśnie według tego, co udało mi się ty wypracować. Chcę również ograniczyć się do "zrobię", "osiągnę", "zrealizuję", by powrócić w dzienniku do narracji "zrobiłem", "osiągnąłem", "zrealizowałem". Zostało mi to wypomniane podczas burzy, która miała miejsce na początku grudnia 8D. I trochę głupio się przyznać, bo jako mówca publiczny wiem, że siła mowy zależy właśnie od faktów i osiągnięć, a nie od bajdurzenia (nie mylić z wizjonerstwem), a mimo wszystko dałem plamę. Weszło mi to na ambicję, a więc:

IDEA ROKU: TO JEST MÓJ ROK!

CELE/PROJEKTY
1. Znaleźć pracę
5. Założyć firmę

STAŁE DZIAŁANIA

Amen.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2017, 12:06:27 wysłana przez Smiler »

• Ghostface

• Gość
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:21:26 »
0
Pochwalisz się jaka to robota i jaka firma?
Nie chcesz mierzyć wyżej niż w 3k netto? :)

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:26:07 »
0
Pochwalisz się jaka to robota i jaka firma?
Nie chcesz mierzyć wyżej niż w 3k netto? :)
Na razie wolę nie zapeszać. W każdym razie korpo. Odezwę się jak ogarnę :zuo:

Jasne, że chcę mierzyć wyżej niż 3k netto. Wątpię, żebym dostał taką stawkę startową w ogóle, ale też nie zamierzam przestać dorabiać na boku. Jakbym miał karnet na siłki itd., to od 6:00 mogę być na siłce, później do pracy i popołudnia wolne. Na razie jednak skupiam się na tu i teraz. Praca jest mi potrzebna przede wszystkim do stabilizacji. Rozchody ogarniam do 2.000zł miesięcznie (ze wszystkim), a sukcesu doszukuję się w 3S (i ew. firmie na [dużym] boku), a nie w pracy. Praca przede wszystkim ma mi dać stały przychód, możliwości rozwojowe na polu ciała oraz inspirację (żeby nauczyć się jak działać w różnych środowiskach, zespołach, projektach itd.). Byłoby bosko, gdybym mógł awansować, robić nowe i fajne rzeczy i trochę to popchnąć do przodu, ale póki co to nie będę dzielił skóry na niedźwiedziu ;).

• Ghostface

• Gość
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:30:21 »
0
Korpo jest złe! Zniszczy Cię, zabije kreatywność, tylko DG! Bądź bizmesmenem, nie trybikiem! :D

Powodzenia :)

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:34:46 »
0
Korpo jest złe! Zniszczy Cię, zabije kreatywność, tylko DG! Bądź bizmesmenem, nie trybikiem! :D
Nadal mam takie przekonanie :wstydzioch:, ale wejdę tam nastawieniem odkrywcy 8D

Powodzenia :)
Dzięki ;)

• Sympatyk
  • Reputacja: +112
  • Miejsce pobytu: Kraków - Bielsko
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2015 (V) Wrocław
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 04, 2017, 15:44:43 »
+1

Polecam.
Jak patrzę wstecz to dużo decyzji, które wydawały mi się kluczowe były chyba nie do końca podejmowane "pode mnie".
I teraz chodzę podkurwiony bo mogłem być w niektórych sferach życia dalej niż jestem teraz :P

Pomijając już, że mogłem mieć więcej pieniędzy i uniknąć wielu kryzysów finansowych.

Nie ma co być miłym i zgrywać rycerza. Byle tylko podejmowane decyzje nie szkodziły najbliższym (rodzina i przyjaciele), a całą resztę można ostentacyjnie pierdolić.

Nie chodzi mi o zachowywanie się wobec całego świata jak ostatni kutas, ale w momencie gdy bilans zysków-strat jest na naszą niekorzyść to umieć powiedzieć NIE.

Na 100% do końca życia będziemy musieli spędzić ze sobą więc warto być miłym w pierwszej kolejności dla siebie.

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:04:57 »
0
Polecam.
Jak patrzę wstecz to dużo decyzji, które wydawały mi się kluczowe były chyba nie do końca podejmowane "pode mnie".
I teraz chodzę podkurwiony bo mogłem być w niektórych sferach życia dalej niż jestem teraz :P

Pomijając już, że mogłem mieć więcej pieniędzy i uniknąć wielu kryzysów finansowych.

Nie ma co być miłym i zgrywać rycerza. Byle tylko podejmowane decyzje nie szkodziły najbliższym (rodzina i przyjaciele), a całą resztę można ostentacyjnie pierdolić.

Nie chodzi mi o zachowywanie się wobec całego świata jak ostatni kutas, ale w momencie gdy bilans zysków-strat jest na naszą niekorzyść to umieć powiedzieć NIE.

Na 100% do końca życia będziemy musieli spędzić ze sobą więc warto być miłym w pierwszej kolejności dla siebie.
101% racji... a nawet i więcej 8)!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:41:05 »
+5
MAM PRACĘ!!!

IDEA ROKU: TO JEST MÓJ ROK!

CELE/PROJEKTY
1. Znaleźć pracę :ok:
5. Założyć firmę

STAŁE DZIAŁANIA

Pierwszy miesiąc swojego 2017 roku zaczynam zajebiście, bo właśnie ~14:00 zadzwoniła rekruterka i zaproponowała mi robotę w ***. Dla mnie wypas z kilku względów:
- stały hajs = spokój, możliwość planowania i robienia rzeczy, które aż tak stabilne nie są (vlog itd.),
- 3,5km od domu = codzienny trening marszowy oraz brak wydatków w postaci dojazdów,
- FitFabric niemalże naprzeciw firmy = codzienne treningi (dodatkowo, oprócz marszów),
- nie zabieram pracy do domu = mam siły psychiczne (wcześniej tak raczej nie było),
- dyscyplina życiowa = jedzenie w odpowiednich porach,
- dużo czasu wolnego po pracy = choć pewnie będzie mało siły, szczególnie w trakcie pierwszych 3 miesięcy).

Plusów jest jeszcze trochę, ale na razie skupiam się na tym, co już wiem, że mam przed nosem. Daję sobie 3 miesiące na przestawienie się w nowe tryby (maks!!!) oraz 6 miesięcy na pełne wdrożenie się na stanowisko.

PS
Rób robotę zamiast o niej gadać, a jak już osiągniesz założone cele i zobaczysz efekty to plusy na forum będą Cię jebać.

to plusy na forum będą Się jebać.

będą Się jebać.

będą Się jebać.

Dawać mnie moje plusy :mwuahahaha: :mwuahahaha: :mwuahahaha:
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 09:49:32 wysłana przez Smiler »

• Ghostface

• Gość
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:51:41 »
0
Co będziesz robić? Jaki hajs? :)

• Zaawansowany
  • Reputacja: +356
  • Miejsce pobytu:
  • Udział w zlotach ŻW:
    2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:56:53 »
+1
Dawać mnie moje plusy   
Już Ci miałem dać plusa, bo zasłużyłeś, ale jak sam się dopraszasz to nie dostaniesz xD

Tak czy inaczej duże gratulacje  :)
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga. Pracuj tak, jakby wszystko zależało od Ciebie."

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #522 dnia: Styczeń 10, 2017, 17:03:36 »
0
Co będziesz robić? Jaki hajs? :)
Będę analizował klienta (głównie firmy) z punktu widzenia przejrzystości, by np. dać mu kredyt. Haj jest ok, wolę się nie wychylać, bo nie wiem jak tam z tymi kwestiami jest, a wiem, że tutaj - w Internetach - wszystko zostaje na zawsze 8D

Dawać mnie moje plusy   
Już Ci miałem dać plusa, bo zasłużyłeś, ale jak sam się dopraszasz to nie dostaniesz xD

Tak czy inaczej duże gratulacje  :)
czyt. Już miałem Panu przelać Pana wypłatę, bo Pan zasłużył, ale jak się sam Pan doprasza, to Pan nie dostanie. Taguj #januszeplusowania 8D

• Zaawansowany
  • Reputacja: +356
  • Miejsce pobytu:
  • Udział w zlotach ŻW:
    2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 10, 2017, 17:21:40 »
0
czyt. Już miałem Panu przelać Pana wypłatę, bo Pan zasłużył, ale jak się sam Pan doprasza, to Pan nie dostanie. Taguj #januszeplusowania
Ty i ta Twoja pokrętna "logika" xD
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga. Pracuj tak, jakby wszystko zależało od Ciebie."

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 10, 2017, 18:13:13 »
0
czyt. Już miałem Panu przelać Pana wypłatę, bo Pan zasłużył, ale jak się sam Pan doprasza, to Pan nie dostanie. Taguj #januszeplusowania
Ty i ta Twoja pokrętna "logika" xD
Może, ale mega chujowe jest to, że jak ktoś sobie "puści bąka" w Wyzwaniach, to lecą plusy, a u mnie jest cisza, a zrobiłem taki cel. Szkoda. Mega chujowo się czuję i na bank nie czuję się zmotywowany do działania tutaj właśnie :(