Autor Wątek: Dajary of Smiler, czyli Imperium Dobra  (Przeczytany 28434 razy)

• Administrator
  • Elitarny
  • Łam zasady, albo zasady złamią ciebie.
  • Reputacja: +537
  • Miejsce pobytu: Łódź
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
Odp: Dajary of Smiler v. 3.0... czyli Imperium Dobra
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 25, 2012, 13:49:16 »
0
Wrzesień 16, 2012, 12:24:02

cieszę się, że zacząłeś tutaj pisać a nie na blogu jakoś bardziej mi pasuje to tutaj ;)
;)

Podziwiam Cię tyle rzeczy na raz ale czy nie za dużo ? ;o
I widzisz - kiedyś tak miałem, że mnie to wszystko przytłaczało. Czułem ciężar i przez to upadałem i nie miałem siły się podnieść. Fakt, że uporządkowałem siebie WŁAŚNIE WEDŁUG RÓL SPOŁECZNYCH sprawił, że usiadłem z wrażenia! Poważnie! Nagle popatrzyłem na to co robię w życiu i powiedziałem sobie w duchu: "wow... ale to proste... i jak teraz jest czysto w moim życiu, jak przejrzyście". Mam ten swój słomiany zapał, więc realizuję jeden cel i jak mi się znudzi - mam multum innych do wyboru 8D ;D

Jeżeli chodzi o te twoje role sportowe, i dziennik to może warto by było pomyśleć aby tu na forum założyć temat "dzienniki treningowe" i co miesiąc jakieś podsumwwanie ?
Ja osobiście zrezygnuję z takiego dziennika jako pierwszy :P. Kto wie - może bym zaczął jak inni też by zaczęli :)? To jest taka trochę cięższa sprawa niż "kliknij i zrób nowe forum", bo trzeba byłoby zagadać z Mmefisto czy podjąłby się prowadzenia tego projektu, żeby być tam liderem ;). Jeśli ci zależy, załóż temat w Technikalium. Sam chętnie zabiorę głos ;).

Zaś jeżeli chodzi o lidera to wydaję mi się, że powinieneś więcej wymagać od osób które prowadzą dzienniki, co z tego że napiszesz "super to pierwszy krok, teraz będzie lepiej' według mnie to hujowo bo się czuje postęp do przodu ale jaki? marny, nie ma takiego pierdolnięcia, wstrząśnięcia i nadal będzie się od  siebie mało wymagało (mniej) lecz czuło, że się idzie do przodu lecz tak naprawdę bardzo mało. Nie ma nadd czym się zastanawiać i tak naprawdę się stoi w miejscu ;P nie wiem czy wiesz o co mi chodzi jak tak to super ;P!
HA! WIDZISZ! SMILER JEST WREDNY I... robi to z premedytacją :troll:! Brzmi to strasznie, ale tak jest. Dlaczego tak się zachowuję? Dlatego, żebyście to WY szukali w sobie motywacji, żeby to była wasza motywacja WEWNĘTRZNA, a żeby motywacja zewnętrzna była sprowadzona do absolutnego minimum. Ja nie jestem gościem, który powie "zrób tak a tak", ale tym, który zadaje pytania i zmusza do myślenia i ewentualnie pomaga jak ktoś sobie nie daje rady. Inicjatywę pozostawiam wam, bo to wasze życie ;).

Ty smiler ? może mamy tą samą dziewczynę :D bo są straszne podobne z tego krótkiego opisu hahahahah.
Kto wie, może się skubane sklonowały ^^

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
    2017 (VIII) Kraków2016 (VII) Łódź2016 (VI) Sopot2015 (V) Wrocław2014 (IV) Poznań2013 (III) Kraków2011 (I) Wrocław
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 25, 2012, 13:49:31 »
0
Dobrze, ze jestes z powrotem.
Powiem Ci, ze nawet nie wiedzialem o tym Twoim blogu, jakos mi to umknelo 8D

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 25, 2012, 13:49:45 »
0
Fakt, że uporządkowałem siebie WŁAŚNIE WEDŁUG RÓL SPOŁECZNYCH sprawił, że usiadłem z wrażenia! Poważnie! Nagle popatrzyłem na to co robię w życiu i powiedziałem sobie w duchu: "wow... ale to proste... i jak teraz jest czysto w moim życiu, jak przejrzyście".  ;D
Chyba to do mnie trafiło i też podzielę siebie na odpowiednie role społeczne :)

HA! WIDZISZ! SMILER JEST WREDNY I... robi to z premedytacją :troll:! Brzmi to strasznie, ale tak jest. Dlaczego tak się zachowuję? Dlatego, żebyście to WY szukali w sobie motywacji, żeby to była wasza motywacja WEWNĘTRZNA, a żeby motywacja zewnętrzna była sprowadzona do absolutnego minimum. Ja nie jestem gościem, który powie "zrób tak a tak", ale tym, który zadaje pytania i zmusza do myślenia i ewentualnie pomaga jak ktoś sobie nie daje rady. Inicjatywę pozostawiam wam, bo to wasze życie ;).
aa dziekuje za wyjaśnienie ;)  ale moim zdaniem ci co dołączyli do nas  na (forum) w ostatnim czasie powinni pierwsze dostać motywacji zewnętrznej a potem po jakimś czasie zaczną sami szukać wewnętrznej, bo wiadomo łatwo się zniechęcić na samym początku :)

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 25, 2012, 13:50:11 »
0
Wrzesień 17, 2012, 09:52:55

aa dziekuje za wyjaśnienie ;)  ale moim zdaniem ci co dołączyli do nas  na (forum) w ostatnim czasie powinni pierwsze dostać motywacji zewnętrznej a potem po jakimś czasie zaczną sami szukać wewnętrznej, bo wiadomo łatwo się zniechęcić na samym początku :)
W sumie to masz rację - trzeba dać czasami KOPA NA START, ale pamiętać również o tym, że to nie może być stały środek napędzający ;)! Postaram się to wyważyć. Dzięki za radę ;D!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 25, 2012, 13:50:37 »
0
Wrzesień 22, 2012, 11:36:28

Chciałem się dzisiaj przylansować faktem, że waga pokazała mi rano 101 kg, a to oznacz, że zrzuciłem już 10,5kg!!! Niedługo machnę na ten temat artykuł na ŻW ;)!

IIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA!!!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 25, 2012, 13:50:54 »
0
Koniecznie fotki 'przed' i 'po' i w ogóle graty ty chuderlaku ;d

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 25, 2012, 13:51:18 »
0
też chcę widzieć fotki  :jupi:

IIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA!!!

dlaczego robisz jak koń ? 8D

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 25, 2012, 13:51:45 »
0
Wrzesień 27, 2012, 20:46:27

Dzisiaj mam IMIENINY (pojebało mi się wcześniej ;P )i postanowiłem sobie, że zrobię sobie prezent i podbiję swoją popularność o kilka punktów procentowych :troll:!!! Dzisiaj bowiem postanowiłem podarować sobie premierę mojej strony domowej - ImperiumDobra.pl! Mówiąc wprost - WBIJAJCIE WSZYSCY ;D!

Na stronce znajdziecie cały mój dorobek intelektualno-samorozwojowo-prywatno-zarobkowo-familijny ;D! Dodałbym do tego jeszcze kilka elementów, ale nie będę wam komplikował czytania. Poza tym mam nadzieję, że znajdziecie tam naprawdę dużo informacji na temat tego czym jest i jak wykorzystywać rozwój osobisty ;)!

Pozdro ;D!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 25, 2012, 13:52:09 »
0
Całość Konstytucji Osobistej [...] liczy 42 zwrotki [...] Konstytucji Osobistej wysłuchuję każdego ranka tuż po przebudzeniu.
Sick bastard 8D

Skąd masz taką stronę? :D
Wszystkiego najlepszego!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 25, 2012, 13:52:44 »
0
Wrzesień 27, 2012, 21:11:11

Całość Konstytucji Osobistej [...] liczy 42 zwrotki [...] Konstytucji Osobistej wysłuchuję każdego ranka tuż po przebudzeniu.
Sick bastard 8D

Skąd masz taką stronę? :D
Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję ;)! A stronka to flashowy theme do wordpressa. Wpisz sobie "free flash wordpress theme" albo "free gallery wp themes" i szukaj. Ja się naoglądałem tego setki, żeby znaleźć coś, co wpadnie w moje gusta... a potem kolejne dni pracy nad dostosowaniem tego do moich potrzeb... ALE było warto!

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 25, 2012, 13:52:53 »
0
SMILER!! Jesteś tak niesamowitą motywacją że szok! Uwielbiam Cię. ;> Śledzę Twoje poczynania od samego początku i powiem Ci, to co przeszedłeś i dokąd już doszedłeś jest najlepszym świadectwem, że warto się rozwijać i łapać życie za jaja!

Tak trzymaj i najlepszego z okazji urodzin  :!:

Ps. Nieśmiało kopiuje Twoje rozwiązania (oczywiście w wersji dostosowanej do mnie ;)) i narazie dobrze na tym wychodzę. Dzięki

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 25, 2012, 13:53:24 »
0
Wrzesień 27, 2012, 21:33:02

SMILER!! Jesteś tak niesamowitą motywacją że szok! Uwielbiam Cię. ;> Śledzę Twoje poczynania od samego początku i powiem Ci, to co przeszedłeś i dokąd już doszedłeś jest najlepszym świadectwem, że warto się rozwijać i łapać życie za jaja!

Tak trzymaj i najlepszego z okazji urodzin  :!:

Ps. Nieśmiało kopiuje Twoje rozwiązania (oczywiście w wersji dostosowanej do mnie ;)) i narazie dobrze na tym wychodzę. Dzięki
1. Dziękuję serdecznie za Twoje zdanie i życzenia ;)!
2. POJEBAŁO MI SIĘ KOMPLETNIE - ZAMIAST "IMIENINY" WPISAŁEM "URODZINY"! NIE, NIE! URODZINY MIAŁEM W LIPCU, TERAZ MAM IMIENINY ;P!!! SORKA, MOJA WINA :(
3. Nie wiedziałem, że jestem aż taką motywacją, to miłe ;)!
4. Łap pomysły i działaj ;)! To co jest na stronie, to taki przejaw tego, co będzie jeszcze na warsztatach, więc póki co - łapcie materiał z Imperium Dobra ;)

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
Odp: Dajary of Smiler, czyli Imperium Dobra
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 25, 2012, 14:38:14 »
0
KONIEC KSIĘGI II

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 25, 2012, 14:38:42 »
0
=====================
KSIĘGA III:
OD ZERA DO MILIONERA CZ.1/2

=====================
"Dajary od Smiler" v. 3.1
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2014, 23:41:39 wysłana przez Smiler »

• Administrator
  • Elitarny
    • ImperiumDobra.pl
  • Udział w zlotach ŻW:
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 25, 2012, 21:59:53 »
0
Cześć!

Mam na imię Damian i jestem człowiekiem, który znalazł się tutaj, albowiem wiedzie nim bardzo silna potrzeba samorealizacji :). Jakiś czas temu, pod koniec 2008 8D, założyłem dziennik rozwoju osobistego pt. "Dajary of Smiler" (dalej: DoS)! Super sprawa! Poważnie! Dlaczego to zrobiłem? Bo chciałem nauczyć się poznawać i bzykać fajne dziewczyny i znaleźć tą, z którą mógłbym zrobić coś więcej... coś stworzyć!

Brnąłem w PUA, bo tak się nazywa sztuka uwodzenia, przez jakiś czas. To był krótki okres, bo szybko połapałem się, że w tej wersji, w której PUA było w Polsce proponowane, sztuka uwodzenia była drogą do nikąd. Zamiast w jakieś głupie kursy i porady postanowiłem inwestować w siebie i po prostu przełamywać kolejne bariery. I co?! I WYGRAŁEM!!! Wygrałem siebie!

Taki był główny kurs Księgi I mojego dziennika.

Uważam, że stałem się dzięki temu swego rodzaju fenomenem, bo potrafiłem pokazać jak wiele kosztuje realizowanie swoich marzeń i z jak wielkimi trudnościami czasami trzeba się zmagać... na drodze do celu. No właśnie - w Księdze I miałem cel.

Niestety, ale Księga II tego celu była pozbawiona. Jakoś tak usiadłem na swojej "zajebistości" i myślałem, że to już jest to! Że oto płynę na fali, która tylko z czasem będzie się zwiększać. Nic bardziej mylnego. Księga II to po prostu zawieszenie w próżni. W tym okresie czasu nie miałem już żadnego konkretnego celu, co zresztą widać nawet w końcówce Księgi I. Nie miałem przeciwnika, nie borykałem się z problemami, a mój dziennik stracił przez to na wartości. Osiadłem na mieliźnie.

Co tam u Ciebie słychać, Smiler?
A w porządku ;D! Życie się kręci. Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli chodzi o rdzeń mojej osoby (4 elementy), to:
- uduchowiłem się jeszcze bardziej, Bóg daje mi spokój i pokorę,
- mam znacznie bardziej bystry umysł, znacznie większą ilość wiedzy,
- stałem się jeszcze bardziej pewny siebie, a przy tym miękki w stosunkach miedzyludzkich,
- trochę schudłem, trochę przytyłem, trochę schudłem... walczę o siebie.

Poza tym... role społeczne:
- lider - no właśnie... to zostawimy na deser, bo to będzie wątek przewodni,
- sportowiec - mały zastój, ale jak to u mnie ;), winę częściowo ponosi choroba,
- intelektualista - jestem na najlepszej drodze do doktoratu,
- partner/uwodziciel - mam wspaniałą, kochającą mnie dziewczynę,
- rodzina - wszystko gładko, choć z wybojami; niedługo będę wujkiem :jupi:
- przyjaciel - grono zwężało, ale wciąż są przy mnie bliskie mi osoby.

Stosunek do świata? KOCHAM ŚWIAT! ON AUTENTYCZNIE ZACZĄŁ ZE MNĄ GRAĆ! GRAĆ, ABY DAĆ MI ZWYCIĘSTWO!!!

Stosunek do materialności? Nie przelewa mi się...

No właśnie!

Wątek przewodni
Kiedy zaczynałem pisać moje DoS, byłem nastawiony na kobiety, a to finalnie skończyło się sukcesem mojej osoby, a przez to - sukcesem z kobietami. Teraz chcę iść wyżej! Chcę, aby wątkiem przewodnim tej księgi było uzyskiwanie finansowej niezależności! Wierzę, że tak jak sukces w samorozwoju przyczynił się znacząco do sukcesu z kobietami, tak sukces w stosunkach międzyludzkich przyczyni się do sukcesu finansowego!

Gdzie mnie to powiedzie? Za cholerę nie wiem - nie byłem w stanie dać takich prognoz w pierwszej Księdze, więc dam sobie z tym spokój teraz ;)!

Wiem jednak, że:
- kieruję się na mój pierwszy milion (choć nawet przed sobą boję się to powiedzieć, a w głowie mi kołaczą słowa: "Daj spokój, to nierealne"; KURWA! JAK BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE ZNÓW SŁYSZĘ GŁOS TEGO JEBANEGO PAJACA, KTÓRY BRZĘCZAŁ PRZEZ CAŁĄ MOJĄ DROGĘ W KSIĘDZE I ;D ;D ;D ),
- lada chwila zakładam swój biznes,
- w moim portfelu gwiżdże pustką,

Mhm.

Myślę, że to dobre określenie!

W Księdze I szukałem kobiet, teraz szukam pieniędzy, po prostu. Kiedyś chciałem znaleźć kobietę tą jedną-jedyną i ją mam... Dlatego teraz wiem, że znajdę swoje źródło dochodu, które po prostu mnie pokocha! Dlaczego? Bo jestem szczęśliwy! Taki jaki teraz jestem, jestem szczęśliwy - to moje dziedzictwo, które wyniosłem z Księgi I. Brakuje mi kilku punktów do absolutnej radości, a jednym z nich jest owa kasa, ale to nie powód do załamywania rąk, a wręcz na odwrót - to powód do wzmożonej walki.

I nie mam zamiaru chować głowy w piasek w pogoni za pieniędzmi, nie. Mam zamiar nauczyć się trudnej sztuki - sztuki zyskiwania pieniędzy, za które można kupić rzeczy... i nie tracenia przy tym tego, czego za pieniądze kupić się nie da. Wierzę, że na świecie są dwa rodzaje ludzi: Ci, którzy poświęcą swój honor i godność za pieniądze i Ci, którzy poświęcą swoje pieniądze za swój honor i godność. Chcę należeć do tej drugiej grupy! Wiem, że nie będzie mi łatwo, ale kurwa! W KOŃCU OD CZEGO SĄ PRZYGODY, PRAWDA ;D?!

I NIE WIEM JAK WY, ALE JA MAM KUREWSKĄ OCHOTĘ NA JEDNĄ TAKĄ, KTÓRA ROZPIERDALA DECH W PIERSIACH!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dFBBKfw59kA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dFBBKfw59kA</a>